• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Koronavirus

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dragi moji ljudi,drago mi je da polako shvacate ovu PLANDEMIJU🙋‍♂️.Kolegica JO se nesto utisala,nadam se pozitivnih nuspojava na njeno bockanje.
Svima vama lijep dan a meni miran san(jos sat ipo). :ppozdrav:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
Bravo Perko, ovo možemo proglasiti za hit mjeseca (y) 👌. Bolje se ovakvome nečemu nasmijati nego od korone razboljeti.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne čekam, baš nimalo, ni nikako!🤓

E jbga, baš nemaš sreće, tu sam.
I ne pravi takvu facu, ljutnja na licu stvara mrštenje, mrštenje stvara bore, bore postaruju facu i za čas budeš izgledal ko osamdesetogodišnji dedek.

-@plus, ja ne moram ništa, mogu ako želiš.

Oni koji su od ničega stvorili aferu uskoro će je polizati i bude ti sve jasno.
Ustaljena praksa hrvatskih medija - useri, a kada činjenice opet pokažu da su kakali bez argumenata i fabricirali "aferu" koje nema, dalje ništa. Uobičajeno, niti glasa više o tome neće biti, niti isprike.

O koroni - jučer je gospođa iz susjednog sela , 42 godine, došla kupiti presadnice kod mene,. Izgleda kjoše, ko da tri dana i tri noći nije spavala.
Veli, preboljela je koronu, obostrana teška upala pluća i problem sa srcem, tri dana je bila između života i smrti u bolnici. Sada je doma, mjesec dana poslje još je ko invali i naručena za detalnje pretrage pluća i srca.
Veli, nikada nikakvih zdravstvenih problema prije ni sa čime nije imala.
Neli kljudi imaju zaista teške posljedice nakon preboljenja korone.
 
Posljednje uređivanje:

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
E jbga, baš nemaš sreće, tu sam.
I ne pravi takvu facu, ljutnja na licu stvara mrštenje, mrštenje stvara bore, bore postaruju facu i za čas budeš izgledal ko osamdesetogodišnji dedek.

-@plus, ja ne moram ništa, mogu ako želiš.

Oni koji su od ničega stvorili aferu uskoro će je polizati i bude ti sve jasno.
Ustaljena praksa hrvatskih medija - useri, a kada činjenice opet pokažu da su kakali bez argumenata i fabricirali "aferu" koje nema, dalje ništa. Uobičajeno, niti glasa više o tome neće biti, niti isprike.

O koroni - jučer je gospođa iz susjednog sela , 42 godine, došla kupiti presadnice kod mene,. Izgleda kjoše, ko da tri dana i tri noći nije spavala.
Veli, preboljela je koronu, obostrana teška upala pluća i problem sa srcem, tri dana je bila između života i smrti u bolnici. Sada je doma, mjesec dana poslje još je ko invali i naručena za detalnje pretrage pluća i srca.
Veli, nikada nikakvih zdravstvenih problema prije ni sa čime nije imala.
Neli kljudi imaju zaista teške posljedice nakon preboljenja korone.
Ovo o koroni, je u skladu s temom,ali drugo "žalosno" Podržavam novinare pošto odrađuju poslove M**-a ,a ebi ga ovi ne stignu pošto su poslje posla zauzeti🤣
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
-@plus, ja ne moram ništa, mogu ako želiš.
Samo se ti uključi i "ožeži ti po svome", na mene ti to ionako nema utjecaja, a bome niti na suzbijanje korone "u našim krajevima". Zanimljivo je da ste (Međimurje) ponovo po koroni uvjerljivo najlošija županija u HR, a mi smo na moju veliku žalost odmah iza Vas; baš smo avangarda i elita u ovom dijelu Svijeta i svemira

Ja imam moje jasne i jako čvrste stavove o onome - o čemu ti "ovdje piskaraš" na dugo i na široko "u hvalospjevima i odama radosti" prema Vladajučima, dakle imam moje jasne i jako čvrste stavove godinama, dva smo svijeta različita. (Svi koji me imalo poznaju odmah ti budu točno to potvrdili...)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Ovaj video je "pusy smog" prema našim stožerašima, iliti "mala beba" prema ovima svakodnevnim naklapajima ekipe!😸
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nije rekel ništa nepoznatoga. Oprezni ljudi sigurno imaju određenu dozu straha od cjepiva, ali također i od bolesti. Na svakom je da procijeni kaj bu izabral.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Samo se ti uključi i "ožeži ti po svome", na mene ti to ionako nema utjecaja, a bome niti na suzbijanje korone "u našim krajevima". Zanimljivo je da ste (Međimurje) ponovo po koroni uvjerljivo najlošija županija u HR, a mi smo na moju veliku žalost odmah iza Vas; baš smo avangarda i elita u ovom dijelu Svijeta i svemira

Ja imam moje jasne i jako čvrste stavove o onome - o čemu ti "ovdje piskaraš" na dugo i na široko "u hvalospjevima i odama radosti" prema Vladajučima, dakle imam moje jasne i jako čvrste stavove godinama, dva smo svijeta različita. (Svi koji me imalo poznaju odmah ti budu točno to potvrdili...)

Zašto misliš da ja svojim javno iznjetim stavovima želim utjecati na tvoje?
Ili da mi je od bilo kakve važnosti što su tvoji drugačiji? Zapravo, ja niti ne znam, niti me zanima, koja politička i svjetonazoraka opcija od desetak zvučnijih koje su trenutno na hr političkoj sceni tebi leži.
Ovako sročen upis implicira da ja i politika snosimo krivnju loše korona situacije u Međimurju u kojem i na županijskoj i na gradskoj razini mandatarna politička opcija niti koalicijski partneri nemaju vlast i ne odlučuju o korona mjerama i provođenju istih. Čak je i postotak članova i simpatizera vladajućih kao stanovništva županije toliko mali da ih uzalud pokušavaš prikazati kao krivce za lošu korona sliku Međimurja, a tako je, ako se ne varam, i u tvojoj županiji.
Valjda, po tebi, zbog jednog slučaja neodgovornog kršenja mjere u kojem sam se ipak ponašala odgovorno Međimurje ima eskalaciju zaraženih..
Kao što uvijek govorim, svaki upis govori o nama, zbir mnogih upisa sastavlja predođbu o nama.
Stvarnu sliku o nama imaju oni koji nas poznaju cijeli život.
Zato mi je tvoja o meni nebitna.

Da, nas dvoje smo zaista dva različita svijeta.

Naš prijatelj je još uvijek na intenzivnoj i još uvijek je stanje nepromjenjeno - izuzetno teško.
Više se bojimo i pitati, uznemiravati obitelj pitanjima, i zapravo čovjek ne zna što bi - pitao, tješio, ili ne uznemiravao - pomoći ne možeš, riječi onima koji pate i strahuju ne znače ništa u besanim dugim noćima, možda daju trenutnu nadu i utjehu dok opet ne nadvlada stvarnost, ali svoje nade i bojazni proživljavaju sami. Utjeha pomaže samo u djeliću vremena, a vremena strahovanja i brige je puno više.
Nadam se da ćemo uskoro čuti bolje vijesti.
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Zaraza postoji, kak i svaka gripa, viroza, proljev i slično, ali pandemija je laž. Postoji uništavanje pojedinaca, obitelji, male privrede...zaduživanje država u ime čega?
Postoji ograničenje slobode putovanja, kretanja, maltretiranje “mjerama”, osiromašivanje plaćanjem nepotrebnih testova koji trebaju dokazati da smo zdravi umjesto da smo bolesni...nije li to malo naopak?
Cilj je “veliki reset” pod krinkom brige za zdravlje ljudi, samo to mnogi ne žele vidjeti. Kapital se brine samo za još više kapitala, a ljudi tu nisu važni. Mogu biti sredstvo, ali cilj nikak.

Bolje vijesti su da treba nastaviti normalno živjeti i ne obazirati se na vijesti i brojke, na kolektivni strah koji se svaki dan sije, jer ovakav život nema smisla.
Razmislite...dok ne bu prekasno.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
"Zdravo zivo",moji forumasii moji preplaseni i izgubljeni prijatelji.
Samo da vam napomenem,ja u Austriji: Ne nosim maske,a moral bi onu ffp2(probajte disat snjom)do sada nisam imao problema snikime.
U Billi me i zadnji puta pita trgovka:haben sie maske-ja ich habe aber trage nichts joj kazem,naravno da je imam u dzepu hlaca ako bi netko bio toliko preplasen da me se boji ja bi je stavio.
Do sada to nije nijedan covjek pokazao ni trazio od mene,ljudi su poceli shvatati PLANDEMIJU.
🙋‍♂️
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh