• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

icerepin

Član
Tu od
5 Tra 2009
Poruka
66
Dobar dan, jel netko stupio u kontak sa Gordan d.o.o. da mi kaže nešto o njima?npr. jel dolaze na teren po robu?ja zovem ali se nitko ne javlja

Zovi Gašu na onaj broj mobitela javit će se samo budi uporan
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
Kolegice, pratim malo tvoje postove i mislim da bi se trebao malo skulirati, odnosno po domaće malo uozbiljiti, te ne tako potentno nastupati ovdje na forumu jer nikad ne znaš sa kime razgovaraš sa druge strane. Upala si ovdje pred par dana i misliš da se sve vrti oko tebe. Oladi malo i bit će sve OK.
POTENTNO kažeš ne vidim u čemu sam pogriješila-uostalom pa ne vrijeđam nikoga
HVALA na savjetu!
 
Posljednje uređivanje:

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
Ja uvjek mislio da je to žensko pa pomislio da je meni tako pametna i iskusna žena.:vragek::mrgreen:
ŽENSKO SAM-ALI NEGDJE PIŠE U 1.LICU MNOŽINE JER TAKO PREDSTAVLJAM I SVOJU FAMILIJU JER SMO GOTOVO SVI U TOM POSLU
ne znači ako nisam muško da manje vrijedim i manje znam od vas
ovo je trebao biti odgovor čovjeku pod pseudonimom SIKI
 
Posljednje uređivanje:

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
ŽENSKO SAM-ALI NEGDJE PIŠE U 1.LICU MNOŽINE JER TAKO PREDSTAVLJAM I SVOJU FAMILIJU JER SMO GOTOVO SVI U TOM POSLU
ne znači ako nisam muško da manje vrijedim i manje znam od vas
ovo je trebao biti odgovor čovjeku pod pseudonimom SIKI

Zahvaljujem na odgovoru samo nema potrebe za galamom.
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
za gospodina Plevaka
za vašu informaciju žensko sam i toga se ne stidim,samo sam čovjek koji vjeruje u istinu i ne volim ljude koji pričaju 1 a rade sasvim nešto drugo,jedna sam od boraca za opstanak u ovom pokvarenom društvu i isto tako poštujem sve one koji tako misle,ništa loše nisam mislila ako se netko našo uvrijeđen vjerojatno se našo u tome
ovo je slobodna Zemlja znam da su za takvu mnogi branitelji ostavili svoje živote i baš zato u čast njima trebali bi svi biti otvoreni i iskreni
pozdrav svakom radišnom čovjeku a bitangama i parazitima zna se šta:gitarist::partyman:
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
za gospodina Plevaka
za vašu informaciju žensko sam i toga se ne stidim,samo sam čovjek koji vjeruje u istinu i ne volim ljude koji pričaju 1 a rade sasvim nešto drugo,jedna sam od boraca za opstanak u ovom pokvarenom društvu i isto tako poštujem sve one koji tako misle,ništa loše nisam mislila ako se netko našo uvrijeđen vjerojatno se našo u tome
ovo je slobodna Zemlja znam da su za takvu mnogi branitelji ostavili svoje živote i baš zato u čast njima trebali bi svi biti otvoreni i iskreni
pozdrav svakom radišnom čovjeku a bitangama i parazitima zna se šta:gitarist::partyman:

Otvaraš teme koje u mojem postu nisu bile spomenute, a pod tome mislim da li si žensko ili muško - ionako meni je svejedno. Pretpostavljam da si osoba mlađe životne dobi,a što se lako može iščitati iz načina mastupa u postovima. Uglavnom bez veze je raspravljati o nečemu gdje rasprava nije potrebna nego se ipak vratimo temi kojoj je ovdje mjesto. Ipak još da dodam nije lijepo VIKATI ne samo ovdje nego i na drugim forumuma, a također mnogo ozbiljniji čovjek ne bi živio u NIGDJEZEMSKOJ itd, itd. I to su bili jedni od razloga mojeg prvobitnog pisanja. Ipak smatram da je ovo ozbiljan forum.
Pozdrav.

Eh, da dodam jer sam u temi kornišona, ...ja ću svoje sijati tek za par dana :)
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Sad uzmi sve ovo i pomjeri za jednu klasu gore i dobiješ pravo klasiranje zato što je ekstra klasa 3-5 a onda idu klase.


Ktc nema extra klasu a za druge neznam,,,,,:drinkers:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Otvaraš teme koje u mojem postu nisu bile spomenute, a pod tome mislim da li si žensko ili muško - ionako meni je svejedno. Pretpostavljam da si osoba mlađe životne dobi,a što se lako može iščitati iz načina mastupa u postovima. Uglavnom bez veze je raspravljati o nečemu gdje rasprava nije potrebna nego se ipak vratimo temi kojoj je ovdje mjesto. Ipak još da dodam nije lijepo VIKATI ne samo ovdje nego i na drugim forumuma, a također mnogo ozbiljniji čovjek ne bi živio u NIGDJEZEMSKOJ itd, itd. I to su bili jedni od razloga mojeg prvobitnog pisanja. Ipak smatram da je ovo ozbiljan forum.
Pozdrav.

Eh, da dodam jer sam u temi kornišona, ...ja ću svoje sijati tek za par dana :)

:supz: :supz: :supz:
potpisujem ,,,, @pavlek:drinkers:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ktc nema extra klasu a za druge neznam,,,,,:drinkers:

U Eurovoću je 3-5 extra klasa koju ja nikad ne odvajam 3-6 prva 6-9 druga i 9-12 treća tako da ispadne skoro isto. Kome god predavao svi su dobro preračunali i nitko ne plaća više od onog drugog samo imaju neke druge pogodnosti kao što je prevoz ili kalibrator koji eurovoće ne traži.
 
I

ihorzic

Guest
dobro da li je tko potpisao ugovor sa svojim otkupljivačima i po kojim cijenama su klase

pa da malo usporedimo tko koga više nategne
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
dobro da li je tko potpisao ugovor sa svojim otkupljivačima i po kojim cijenama su klase

pa da malo usporedimo tko koga više nategne

Dobar dan,svi su kao potpisali ugovore neki već u prvom mjesecu, sam se boje reći uvjete ugovora,:finga:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Dobar dan,svi su kao potpisali ugovore neki već u prvom mjesecu, sam se boje reći uvjete ugovora,:finga:

Vučko kod mene nema kao.
Jedini sam ja napisao da sam potpisao ugovor u prvom mjesecu. 18.01.2012 je potpisan ugovor za proizvodnju krastavaca i paprike sa ugovorenim količinama itd. bez cjene zato što su cjene važeće u trenutku otkupa odnosno isporuke robe. Rok plaćanja za isporučenu robu 60 dana. Toliko što se tiče ugovora još prošle godine sam pisao da nema više gordona,eurovoća,đakovčanke itd zato što su to sada sve Plodovi Fruktus doo.

Prednosti poslovanja sa eurovoćem su barem po meni: Najvažnije prevoz sami dolaze i odmah izdaju otkupni blok, drugo kalibrator koliko je dobar toliko pravi štete proizvođaču i treće ono veoma važno plaćanje barem do sada je bilo korektno i na vreme. I zadnje uzimaju sve proizvedeno makar to bilo i duplo od ugovorenog zato smatram da je eurovoće najbolje za kooperaciju. Neznam za dalje ali sam čitao ovdje na forumu da su proizvođači imali velikih problema prošle godine sa otkupom kod drugih otkupljivačima zbog količina proizvedene robe koju nisu mogli predat zbog ugovorene količine koju eurovoće tolerira i otkupljuju dok ima robe.
 
I

ihorzic

Guest
Dobar dan,svi su kao potpisali ugovore neki već u prvom mjesecu, sam se boje reći uvjete ugovora,:finga:

mislim kako ne bi trebali šutjeti o ugovorima , pa ne morate imenovati direkt ali u rukavicama fino kažite sve što bi moglo pomoći ostalima

na kraju svega - što nismo ovdje da razmijenimo mišljenja iu pomognemo jedni drugima
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
Vučko kod mene nema kao.
Jedini sam ja napisao da sam potpisao ugovor u prvom mjesecu. 18.01.2012 je potpisan ugovor za proizvodnju krastavaca i paprike sa ugovorenim količinama itd. bez cjene zato što su cjene važeće u trenutku otkupa odnosno isporuke robe. Rok plaćanja za isporučenu robu 60 dana. Toliko što se tiče ugovora još prošle godine sam pisao da nema više gordona,eurovoća,đakovčanke itd zato što su to sada sve Plodovi Fruktus doo.

Prednosti poslovanja sa eurovoćem su barem po meni: Najvažnije prevoz sami dolaze i odmah izdaju otkupni blok, drugo kalibrator koliko je dobar toliko pravi štete proizvođaču i treće ono veoma važno plaćanje barem do sada je bilo korektno i na vreme. I zadnje uzimaju sve proizvedeno makar to bilo i duplo od ugovorenog zato smatram da je eurovoće najbolje za kooperaciju. Neznam za dalje ali sam čitao ovdje na forumu da su proizvođači imali velikih problema prošle godine sa otkupom kod drugih otkupljivačima zbog količina proizvedene robe koju nisu mogli predat zbog ugovorene količine koju eurovoće tolerira i otkupljuju dok ima robe.
dan
mi smo potpisali ugovore sa 3 firme
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ktc je počeo s ugovaranjem proizvodnje, rok prijave do 01 travnja, ovaj tjedan ću ugovarat proizvodnju.
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
Dobar dan uspio sam dobiti Gordan d.o.o. ovako oni pokrivaju područje od Suhopolja do Našica na tom području postavljaju foliju i navodnjavanje,a tko živi na ostalom području taj nema sreće,imaju otkupnu stanicu u Suhopolju,cijene iste kao u Eurovoću,ništa posebno,još ni je ostao ktc za raspitat se
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Dobar dan uspio sam dobiti Gordan d.o.o. ovako oni pokrivaju područje od Suhopolja do Našica na tom području postavljaju foliju i navodnjavanje,a tko živi na ostalom području taj nema sreće,imaju otkupnu stanicu u Suhopolju,cijene iste kao u Eurovoću,ništa posebno,još ni je ostao ktc za raspitat se

Imaš na stranicama KTC-a sve o koperaciji a ak ti nije dovoljno imaš i brojeve telefona, a ak ti ni to nije dost imaš dvije kontakt osobe i njihove email-ove :drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh