• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
mi smo čuli da oni cijenu znaju još od početka 2.mj. ali sada se prekupci dogovaraju između sebe koju cjenu če dati nama proizvođačima
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
mi smo čuli da oni cijenu znaju još od početka 2.mj. ali sada se prekupci dogovaraju između sebe koju cjenu če dati nama proizvođačima

Dobro večer, koju su tebi cijenu obećali ako nije tajna i koje poduzeće?:confused:
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
Dobro večer, koju su tebi cijenu obećali ako nije tajna i koje poduzeće?:confused:
mi smo samo 1.g. sa Eurovoćem imali napisanu cijenu na ugovoru a svih ovih godina ne piše nigdje cijena već samo količina robe koja se treba predat/površini
to ti je ono što sam rekla-oni se dogovore tj.prerađivači sa njima tj.prodavačima još početkom 2.mj. za stvarnu cijenu a oni nam, prodaju maglu tobože da ne znaju cijenu tako da kada ti otkupi robu može ti dati koliko on hoće a ti se možeš žalit kome hočeš
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
mi smo samo 1.g. sa Eurovoćem imali napisanu cijenu na ugovoru a svih ovih godina ne piše nigdje cijena već samo količina robe koja se treba predat/površini
to ti je ono što sam rekla-oni se dogovore tj.prerađivači sa njima tj.prodavačima još početkom 2.mj. za stvarnu cijenu a oni nam, prodaju maglu tobože da ne znaju cijenu tako da kada ti otkupi robu može ti dati koliko on hoće a ti se možeš žalit kome hočeš

Koju cijenu krastavaca su tebi obečali?
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
Lani bilo I-4.22 II-2.50 III-0.40 znači slično kao lani:partyman:
bit će to sve dobro samo ako nam još isplate na vrijeme ako ne bude bilo kao ove godine sa eurovoćem,samo beri i za lovu ne pitaj
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
bit će to sve dobro samo ako nam još isplate na vrijeme ako ne bude bilo kao ove godine sa eurovoćem,samo beri i za lovu ne pitaj

pa lani je Eurovoće platilo svima do 10.10.:finga:
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
Lani bilo I-4.22 II-2.50 III-0.40 znači slično kao lani:partyman:
U provome mjesecu ako me sjećanje služi sam negdje pročitao da Podravka i Čađavica prvu klasu plaćaju 4,60. Cijena je otišla gore, neznam odakle ti ovaj cijenik, možda od prošle sezone :drinkers::drinkers::drinkers:
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
U provome mjesecu ako me sjećanje služi sam negdje pročitao da Podravka i Čađavica prvu klasu plaćaju 4,60. Cijena je otišla gore, neznam odakle ti ovaj cijenik, možda od prošle sezone :drinkers::drinkers::drinkers:

pa da ta cijena ti je bila lani u eurovoću8)
 

regis

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
136
Pozdrav! Ako bi se presadnice krastavaca trebale presađivati oko 10.5., kada je onda najbolje sjeme posaditi da do toga datuma bude ok za presađivanje?
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
U provome mjesecu ako me sjećanje služi sam negdje pročitao da Podravka i Čađavica prvu klasu plaćaju 4,60. Cijena je otišla gore, neznam odakle ti ovaj cijenik, možda od prošle sezone :drinkers::drinkers::drinkers:
zadnje godine( to je posljednja godina bila da smo radili sa tim smradom,,odonda sami sebe poštujemo još više ) je čađavica sve svoje kooperante očerupala ko kokoši , krastavce su nam otkupili pod tri klase a kad smo došli na obračun krastavci su bili isklasirani u 5 klasa..da umreš...! ...svoje usluge obračunali su ovako : prvo su dovezli repromaterijal pa na to 22 % poreza , zatim su postavljali foliju i frezali pa opet 22 % poreza, zatim sijanje pa opet 22 % poreza..tako da smo cijelo ljeto radili za rastiju ,-crko dabogda-,narednih godina dolaze nas molit da sklopimo sa njima ugovor ,ni da rastija da svoje bubrege u zalog i svu svoju pokretnu i nepokretnu imovinu, da umiremo od glada nikad više sa njima...


4,60 daje za prvu klasu ,ustvrai on to ne daje ..to je poticaj koji bi mi proizvođači trebali dobit po kili tj.0,50 kn ..on to uzima sebi pa tobože daje nama veću cijenu ...dabogda sanjo i u grobu krastavce
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Ništa još nema Vučko, ostavio sam svoj broj tel. pa kad se dogovore sa Podravkom budu javili.:rolleyess:
 

Najnoviji postovi

Na vrh