• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
ma mislim da neću ni potpisivati ugovar ni s kim kad bilo s kim potpiso ugovor moram ih voziti minimalno 50 km u jednom smjeru,a to mi se ne isplati radit cijelo ljeto za gorivo posadit ću si koliko budem mogao prodati na tržnici ostalo ću sebi skiselit duga je zima
 
Posljednje uređivanje:

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:scratch pa jesi ženko ili ne,,,,,
:evil: pogledaj postove prije što se komentira,,, pa ti neću morati objašnjavati postove,,, ako si mislila na nekakve zle misli grdno si se prevarila,,,:drinkers:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
pošto nas ima 9 svatko sjedi na 1 stolcu-kakva raskoš

Onda kaj jaučeš da ti ni dobro,,,,, surađuješ sa tri firme,,, pa to ni Polančec nije uspio,,, tko je tebi ravan,,,,
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Onda kaj jaučeš da ti ni dobro,,,,, surađuješ sa tri firme,,, pa to ni Polančec nije uspio,,, tko je tebi ravan,,,,


Kao i svako žensko samo kuka a sve ima.
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
:scratch pa jesi ženko ili ne,,,,,
:evil: pogledaj postove prije što se komentira,,, pa ti neću morati objašnjavati postove,,, ako si mislila na nekakve zle misli grdno si se prevarila,,,:drinkers:
mislila sam da ste samo kulturni i pošteni poljoprivrednici-to sam i očekivala,no međutim moje razočarenje kraja nema
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
mislila sam da ste samo kulturni i pošteni poljoprivrednici-to sam i očekivala,no međutim moje razočarenje kraja nema

Pa ti si prva dala povod za žestoku raspravu,,,, a preko foruma nemožeš sudit o kulturi i poštenju,,, ovdje ima puuuuuuno dobrih radišnih forumaša,,,, a ti si oćekivala puno a malo dobila pa si se razočarala..........
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
Ktc je počeo s ugovaranjem proizvodnje, rok prijave do 01 travnja, ovaj tjedan ću ugovarat proizvodnju.

Dobro večer, ktc će tek 19.03. znati kakvi će uvjeti biti kod njih, vrlo vjerovato prva klasa 4,30kn druga 3,90kn:lol:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:scratch meni je gđa. Pofuk rekla da dođem u petak 16.03. ,,,, :confused: a bumo vidli,,,,, valjda još Podravka nije dostavila količinu i cijene.
 
I

ihorzic

Guest
:scratch meni je gđa. Pofuk rekla da dođem u petak 16.03. ,,,, :confused: a bumo vidli,,,,, valjda još Podravka nije dostavila količinu i cijene.

Jel stvarno mislite da ne znaju cijene ,..
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Jel stvarno mislite da ne znaju cijene ,..

Nisam više siguran ni u šta dok ne vidim na papiru,,,, a gle neznam jel nas vuku za nos ili stvarno podravka zaj..... tak je bilo i s otkupom, podravka obustavila otkup a tie i ktc,,,, bog zna šta je u igri,:scratch
 
Z

zgubidan 80

Guest
ljudi bok ! nov sam na forumu i u poljoprivredu ali Vas pratim duže vrijeme

ja sam zvao prošli tjedan, rekli su da se javim poslije 15.03 da če znat cijene jer ih muči cijena goriva do kuda če skakat pa oni ne mogu formirat svoje cijene
 
I

ihorzic

Guest
Ja mislim iskreno da oni čekaju informacije od nove Vlade kolika je uvozna kvota i onda će formirati cijene sebi u koirist.
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
zanimljivo da svatko od nas ima drukčije informacije,moj otac danas bio u ktc-u u Pakracu i dali mu broj čovjeka koji radi kooperaciju, kad je nazvao čovjeka ovaj mu je rekao da će sve znati tek u ponedjeljak jel onda imaju sastanak,cjena 10 lipa manja nego lani
 
I

ihorzic

Guest
zanimljivo da svatko od nas ima drukčije informacije,moj otac danas bio u ktc-u u Pakracu i dali mu broj čovjeka koji radi kooperaciju, kad je nazvao čovjeka ovaj mu je rekao da će sve znati tek u ponedjeljak jel onda imaju sastanak,cjena 10 lipa manja nego lani

kak sad 10 lipa manja a podravka još nezna - nekaj mi tu ne štima
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
Pa ti si prva dala povod za žestoku raspravu,,,, a preko foruma nemožeš sudit o kulturi i poštenju,,, ovdje ima puuuuuuno dobrih radišnih forumaša,,,, a ti si oćekivala puno a malo dobila pa si se razočarala..........
očito sa pogriješila
 

Najnoviji postovi

Na vrh