• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
pa šta ste se toliko uzbudili oko te cijene,bit će desetak lipa gore dolje,to je ionako nebitno,većina se ipak proda prekupcima ili na cesti po duplo većim cjenama. barem kod nas,neznam kako vi ali ja firmi dam samo na početku dok nedođu šverceri.
 

9snamjenom

Član
Tu od
5 Ožu 2012
Poruka
56
molim bilo koga od vas da mi javite dali ste kupovali foliju i sjeme na crnjaka i po kojoj cijeni i gdje...mi smo to dosad radili ali ove gonine nam je nešto zaštekalo :prayer: :prayer:
 
I

ihorzic

Guest
pa šta ste se toliko uzbudili oko te cijene,bit će desetak lipa gore dolje,to je ionako nebitno,većina se ipak proda prekupcima ili na cesti po duplo većim cjenama. barem kod nas,neznam kako vi ali ja firmi dam samo na početku dok nedođu šverceri.

gle prijatelju ja tebe razumijen kako se navlače oko cijene - ali ja njih razumijem jer ovi kod mene su lani popušili sa njima kao i ja te ih sad zanima jer
"RADILI bi ali ne ZABADAVA"
Ja osobno radim sam za sebe pa mi je tak svejedno koja bude cijena.:partyman:
 
A

andela

Guest
lijep pozdrav od andele!

mi idemo u subotu..gdje da se nađemo da popričamo..i u koliko sati?

dragi moji poznati i nepoznati nisam sve procitala ali koliko sam primjetila ima nas vise koji bi morali dosta putovati da bi predavali svoje krastavce,e DA.veselila sam se pocetku,jer sam godinu dana iskusnija,a sada sam bila prisiljena odustati:madmana:,aliii nabavila bi negdje ako neko zna gdje?ajax i posijala tek tri reda zbog sebe i prijatelje,rodbinu....da li bi mozda bilo u gudovcu i koliko je ovaj put cijena?:confused: unaprijed hvala na odgovorima!:p
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
dragi moji poznati i nepoznati nisam sve procitala ali koliko sam primjetila ima nas vise koji bi morali dosta putovati da bi predavali svoje krastavce,e DA.veselila sam se pocetku,jer sam godinu dana iskusnija,a sada sam bila prisiljena odustati:madmana:,aliii nabavila bi negdje ako neko zna gdje?ajax i posijala tek tri reda zbog sebe i prijatelje,rodbinu....da li bi mozda bilo u gudovcu i koliko je ovaj put cijena?:confused: unaprijed hvala na odgovorima!:p


Niti jedna sjemenska kuća što se tiče povrtlarstva nema potrebe da ide na sajam a sva hibridna sjemena se mogu naručiti tako i Ajax dali direktno od sjemenske kuće ili od poljoapoteke..
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Sve mi se manje svida ktc, jos nikakvih odgovora nema kada ce se ugovarati, cijene, kolicine, a datum sjetve se primice. Sve je jos u zraku. Cini mi se da cu ja odustati od njih, i na placu se da lijepo prodat nesto manja kolicina ali vece pare po kili i u konacnici dodem na isto a manje se naradim.
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Moj prevoz do Kutine, oni dalje. Klasiranje u Kri., 1 kl. 4.30 2kl. 4.00 3.kl. 2.20 4.kl. 0.50 sav materijal moj.
 

bobostar

Aktivni član
Tu od
14 Pro 2009
Poruka
1,560
Moj prevoz do Kutine, oni dalje.... sav materijal moj.
Znači "Snađi se druže sa repromaterijalom". Sjeme, zaštitna sredstva, gnojiva, folija, cijevi sa kapaljkama... kupi sam. :cry:
 
I

ihorzic

Guest
tako sam ja lani i da me nisu krali u prevozu i klasama i ja bi dalje radio
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Moj prevoz do Kutine, oni dalje. Klasiranje u Kri., 1 kl. 4.30 2kl. 4.00 3.kl. 2.20 4.kl. 0.50 sav materijal moj.


I bolje ti je da je sav materijal tvoj zbog cjene a i nisu baš neka ulaganja da bi se morao zaduživat. Najgora stvar u svemu ovom je prevoz i klasiranje i po ovom ja ga baš i nebi radio mislim da se ne isplati. A cjene pa zar one nisu nešto niže nego prošle godine.
 

Najnoviji postovi

Na vrh