• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

I

ihorzic

Guest
ma nismo mi svi u posebnoj Državnoj skrbi a svi imaju jednako i nama se klasira u Križevcima tak da nisam pametan ko- koga,..
 
I

ihorzic

Guest
Hvala ti sa dobrom namjerom i ja Vama želim sretan Uskrs
eto danas se još ne radi kod mene ništa, ali idem u Bosnu da kupim crijevo za navodnjavane , mrežu , previcur i ostale pizdarije za krastavce i povrće.
 

kiwano

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
53
Hvala ti sa dobrom namjerom i ja Vama želim sretan Uskrs
eto danas se još ne radi kod mene ništa, ali idem u Bosnu da kupim crijevo za navodnjavane , mrežu , previcur i ostale pizdarije za krastavce i povrće.

jel kupuješ foliju u bosni, znaš možda cijenu, prošle godine sam mrežu kupovao kod nas platio jeftinije nego kolega u bosni mislim da je bila negdje oko 800kn 2m visine i 1000m dužine, za ovo ostalo neznam kako se kreću cijene, što se tiče motornih prskalica najbolje cijene su u mađarskoj.
 

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
Dobar dan evo ja upravo kupio foliju 1kg 14kn u Metalo plast Batrina,nazvao ih u petek naručio foliju danas mi dovezli kući tel.broj 035-384-057
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Dobar dan evo ja upravo kupio foliju 1kg 14kn u Metalo plast Batrina,nazvao ih u petek naručio foliju danas mi dovezli kući tel.broj 035-384-057

Skupo pojavila se jeftinija i kvalitetnija i duplo tanja i uv stabilizirana nema rastezanja niti valova prilikom postavljanja 21 kuna kila u kilu ide 44 metra. Ja sam ju postavio prije 20 dana.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Pitanje presadio bi rasadu krastavca u plastenik, e sada pri presađivanju odmah zaštititi krastavac
-protiv bolesti i koje?
-staviti tunele od agrila ili ne zbog temp.oscilacija?
-poljati Proplantom SL ili ne?
i kada krenuti u intezivno navodnjavanje nakon presađivanja?
LP.
Sory pitanje prebacio u krastavac salatar
 
Posljednje uređivanje:
I

ihorzic

Guest
evo i ja kupio u bosni mrežu , navodnjavanje cijevi i foliju - jeftinije je dosta pa kad se prebije porez u povratu onda je ,..
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
evo i ja kupio u bosni mrežu , navodnjavanje cijevi i foliju - jeftinije je dosta pa kad se prebije porez u povratu onda je ,..

ajde napiši cijenu ako ti nije problem?
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
http://imageshack.us/photo/my-images/857/raunizbosne.jpg/

evo ovo je originalni račun ovjeren na granici jer idem po povrat i ostalu robu.

ovdje nije cijena malć-folije , ona je odlična jer sam je lani koristio , znači 500 metara 50 maraka ili 200 kn sa pdv-m ( 1,10 širina i bez rupa ) izuzetno je rastezljiva.

nadam se da sam koliko toliko pomogao :partyman::partyman::partyman::partyman:

jesi. nego jel to mreža metar i sedamdeset visine ili? kolika su pakovanja ti kristaloni?
 
I

ihorzic

Guest
Je , pa piše ti na računu
metar sedamdeset i jača je odnosno deblja od naše - a kristaloni su kilsko pakovanje dok ima pakovanje od 5 , 25 kg i jeftinije je,
samo što sam imao pun gepek robe pa nisam mogao trpati.
To ću sad kad pođem po povrat ,..
 

Najnoviji postovi

Na vrh