• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

krastavac kornišon za preradu

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Je , pa piše ti na računu
metar sedamdeset i jača je odnosno deblja od naše - a kristaloni su kilsko pakovanje dok ima pakovanje od 5 , 25 kg i jeftinije je,
samo što sam imao pun gepek robe pa nisam mogao trpati.
To ću sad kad pođem po povrat ,..

ajd pa javi cijene 25kg pakiranja.
 
I

ihorzic

Guest
budem vjerovatno u ponedjeljak išao danas mi se nije išlo pa javim ok.
 

ludimilojko

Član
Tu od
6 Srp 2011
Poruka
245
diste kornišoni :gitarist::gitarist::gitarist:
Jel folija postavljena, dal netko radi sa eurovoćem, jel su postavljali folije na području oko Slatine? živili
 

regis

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
136
postavljena folija prošlu srijedu, 500m, prva godina da ćemo imat krastavce, mene zanima kako to da svi većinom spominjete ktc, a nitko ne spominje podravku, zar ne bi bilo bolje bit kooperant podravke? ili se to nije pokazalo dobrim?
 
I

ihorzic

Guest
ajd pa javi cijene 25kg pakiranja.

evo danas išao po povrat i ostalu robu , pa sam snimio cijene kristalona 25/1 kg

Kristalon bijeli 15+5+30+3 = 82 km

specijal 18+15+18+3 = 95 km

plavi 19+6+20+3 = 81,90 km

crveni 12+12+36 = 97,70 km

žuti 13+40+13 = 105 km

37 kg folije 1,10 metara = 124 km i ima u prosjeku 1100 dužnih metara

računaj da je 1 km / 4 kn ili ako kupiš u banci kod nas onda 3,76 kn / 1 km - i prebijaš 17 % poreza na povratu

to te Dane košta jednu:partyman:
 
Posljednje uređivanje:

Vučko

Član
Tu od
14 Svi 2011
Poruka
105
postavljena folija prošlu srijedu, 500m, prva godina da ćemo imat krastavce, mene zanima kako to da svi većinom spominjete ktc, a nitko ne spominje podravku, zar ne bi bilo bolje bit kooperant podravke? ili se to nije pokazalo dobrim?

ktc ti radi sa Podravkom:finga:
 
I

ihorzic

Guest
bogami dobro zarađuju.
šurjak i ja smo napravili zajednički stroj koji radi sve u jednom prohodu i bogami bi ljhepo zaradili da mećemo u usluzi drugima
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
bogami bi ljhepo zaradili da mećemo u usluzi drugima[/QUOTE]

Pažljivo kod "mečanja" drugima.Radi posljedica.:finga::gitarist::weedman:
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Kako napreduju radovi? Jeste poceli sijati? Jel netko zna kolika je razlika u izgledu ploda ajaksa i sonate?
 

regis

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
136
Mi pripremili sve, slijedeći tjedan sadnja, prvi put imamo krastavce pa me zanima kako vam se čini ovo sa slike?
 

Prilozi

  • mreza (Custom).jpg
    mreza (Custom).jpg
    82.2 KB · Pregleda: 215
I

ihorzic

Guest
Mi pripremili sve, slijedeći tjedan sadnja, prvi put imamo krastavce pa me zanima kako vam se čini ovo sa slike?

Auuuuuuuuuu alaj su stisnuti redovi , kako će se gužvati , stiskati i kuhati unutar redova.
Svaka ti čast ,..
:(:supris::supz:
 

regis

Član
Tu od
19 Lip 2009
Poruka
136
Auuuuuuuuuu alaj su stisnuti redovi , kako će se gužvati , stiskati i kuhati unutar redova.
Svaka ti čast ,..
:(:supris::supz:
znao sam da će biti onih koji uvijek naprave bolje od drugih, tako je uvijek ;) ipak ako netko radi prvi put radi kako mu je objašnjeno, a ako se ne varam razmak od 1.60m je bio spomenut kao ok.
 

plevak

Član
Tu od
14 Velj 2010
Poruka
698
znao sam da će biti onih koji uvijek naprave bolje od drugih, tako je uvijek ;) ipak ako netko radi prvi put radi kako mu je objašnjeno, a ako se ne varam razmak od 1.60m je bio spomenut kao ok.

1.60 bi bilo OK, ali kod tebe mi se baš ne čini da je puno više od metra. Bit će dosta muke oko branja ali i zaštite.
 

Najnoviji postovi

Na vrh