• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KREŠO

K

KRESO

Guest
Pozdrav svima! zovem se Krešimir , nalazim se u Virovitici
inače radim u jednoj firmi i imam OPG ,ali planiram se skroz prebaciti na poljoprivredu.
Obrađujem oko 80 ha i pokušavam povečati površine, tj najviše radi moj otac koji je u mirovini i moj polubrat.
Od mehanizacije posjedujem:
taktori IMT 533 sa fiatovim motorom i 575
plugove V&N l 950 2X14 , OLT 2X10 I LEOPARD 1X16
tanjurače 28 i 20 diskova nepoznate proizvodnje
siačicu za žito IMT i OLT 4 reda za i hassia 4 reda za kukuruz
kultivator olt 2 reda, rasipač 450l ,
prskalicu 350l , drljače sa valjcima
prikolicu jednoosovinku IMT i jednu samogradnju,
zmaj 4,5 t samograd. 7t i zmaj cisternu 4500l
kombajn DEUTZ-FAHR 3580 TS, sa hederom 3,60 i kukuruznim adapterom 4 reda gerignoff
u bližoj budučnosti planiram uložiti u kupnju traktora oko 130 ks sa priključcima
Inače bavim se ratarstvom tj. uzgojem suncokreta,pšenice,uljane repice,kukuruza...
Slika će biti ,a ako je netko nestrpljiv ima ih nešto na forumu :mrgreen:
 
K

KRESO

Guest
FENDTA!!!.... :lol: ma neznam ovisi kolko novaca bude bilo .
Za sada koji god sam gledao svi su mi super! Još nisam definirao dali će biti novi ili polovni :?
 
K

KRESO

Guest
to je 91g
stvarno zvjer od kombajna imam posla sa njim da bi mogao kupiti još jedan :blackeye
 
B

Bobo

Guest
Bas ti i ne ide zaoravanje duhana, kao sto si napisao prije ;) ;)

Daj mi reci gdje nabavis valjke za zubacu/drljacu?
 
K

KRESO

Guest
ma tu sam izludio bio je zelen sa debelim stabljikama
pun k...c zelene mase,a da sad vdiš moram slikati sad ga je ofurio mraz ;)
drljače sam kupio takve od jednog dede koji je došao iz vojvodine... super stvar ja sa tim znam ići na oranje rade kao sjetvospremač 8)
 
B

branko

Guest
Bobo kaže:
Daj mi reci gdje nabavis valjke za zubacu/drljacu?

to ti kod mene rade jedno dva ili tri bravara
evo ti jednog http://kralj-kocijan.hr/ pogledaj si pod sjetvospremaci gdje ti pise da rade valjke po narudjbi (imaju gresku na stranici pa treba kliknuti dolje na natpis sjetvospremaci a ne na sliku). BTW taj je doma poprek puta zjoocka
 
K

KRESO

Guest
ma mali zvrk ide ko šašav,živahan i brz jedino malo prelagan
lani sam stavio drugi motor ovaj prijašnji je izdržao 30 god bez otvaranja , a stvarno se naradio kod mene ;)


evo još jedne slike mojih strojeva (u pozadini) ..he,he,he

Obrisan neispravan link.
 
K

KRESO

Guest
HA.HA.HA nisam ni skužio dobio sam od foruma za Božić 4 zvjezdice (maher) :mrgreen:
 
K

KRESO

Guest
e kada skreneš sa glavne ceste prema kauflandu samo ideš ravno prema betonari i onda kod betonare skreneš i samo glavnom cestom pičiš u polje jedno kilometar i onda dođeš u moju ulicu.
tj u odnosu na kaufland jedno kilometar zračne linije sjevroistočno čak se vidi iz kamiona ili kombija iz kauflanda
e ako sad skužio svaka čast he,he,he :mrgreen:

zaboravio sam napisati kod betonare treba skrenuti desno a ne ići glavnom cestom :blackeye
 
K

KRESO

Guest
a ne neda stari to je tako nema šminkanja jer je to radnik a ne maneken :mrgreen:
stari voli zeznuti ljude ,kad vide traktor nebi mu dali da vuče gajbu za stoku ,
a on prepiša jako veliki dio 533 imt-a :blackeye
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
sve ok ja da sam na tvom mjestu kupio bi si novo sjedalo ovo orginal ti je gotovo ma to te ubije ak radiš puno s traktorom.pozdrav
 
K

KRESO

Guest
znam ali ovo mi je fora ..imam debejlu spužvu na njemu tako da nije strašno a mali radi samo fine poslove tako da.......... dobrodošao na forum ;)
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Lijepo je vidjeti cist traktor,ali neznam koliko je pametno po otvorenim lagerima,pod tlakom sibati vodu(prednji desni kotac).

Ciji je ovo motor,Rakovica nije?
 

Najnoviji postovi

Na vrh