• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KREŠO

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
zrine892 kaže:
pa šta si msilio...pa nije to MF.ili FENDT il JD...;) ;) :)
jel ti to prelazis na imt :axe:
KRESO kaže:
ma to je moj stari glavni maher ja pomognem koliko stignem jer radim u jednoj firmi...

ma stigne se samo treba dobra organizacija...a što se tiče 575 taj se kod mene isplatio jeno tri puta

i nadam se da mu ove godine dolazi smjena ...
vjerujem da je
ajd da te i taj sluzi ko ovaj
 
K

KRESO

Guest
he,he dobro pitanje...vjeruj mi nemam pojma...kad bude lova na hrpi onda ću vidjeti , možda bude i novi još su sve opcije otvorene :scratch
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kombaj mi se sviđa,ahaaa. Ak je takva sirina oranice,a tek duzina,ciii :blackeye
 
Z

zrine892

Guest
buban kaže:
zrine892 kaže:
pa šta si msilio...pa nije to MF.ili FENDT il JD...;) ;) :)
jel ti to prelazis na imt :axe:
KRESO kaže:
nikad...;) :) samo na ruse prelazim i torpede...;) :mrgreen:
 
K

KRESO

Guest
vidjet ću sutra ma to je ništa mislim da ventilić me zaj....
:scratch
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Isti ko 577 aki felge drugacije,nemaju utega. Koliko to ks,70?
 
K

KRESO

Guest
imaju uteg samo je drugačiji pa se nekuži , iskreno nemam pojma koliko je jak ali ja mislim da je to sve manje više isto kao 577 samo ovaj ima mjenjač sa tri brzine pa je dosta jak ali je spor u transportu!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam te jednom pitao za slike.
Dobar je nema što, samo izgleda da se ovaj več prilično naradio!!!
 
K

KRESO

Guest
zrine892 kaže:
šta si to tako duboko orao pa ti je točak dignut?? ;) ;)
a to kad sam orao zimsku onda ga dignnem do kraja i koliko uđe ;)
ja volim duboko orati jer imam dobar lemeš :mrgreen:
 
R

Ratarko

Guest
A lako je tako kada se zemlja rasipa kao da oreš po mjesecu 8)
 
K

KRESO

Guest
a šta da radim kad je kod mene skoro sva zemlja takva ima i teže ali to je jedva 15% ostala je ovakva,ali zato su mi prinosi maji...sve se to svodi skoro na isto ;)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Ratarko kaže:
A lako je tako kada se zemlja rasipa kao da oreš po mjesecu 8)
Je ratarko, to je podravina 8)

@Kreso
Dobro ti ide oranje,vidim da imaš dobru brzinu.
KRESO kaže:
a šta da radim kad je kod mene skoro sva zemlja takva ima i teže ali to je jedva 15% ostala je ovakva,ali zato su mi prinosi maji...sve se to svodi skoro na isto ;)
Prinosi žitarica su manji, al kukuruz je bolji nego na težem tlu, bar je tak kod mene.
 

Najnoviji postovi

Na vrh