• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KREŠO

K

KRESO

Guest
DF&Torpedo kaže:
Prinosi žitarica su manji, al kukuruz je bolji nego na težem tlu, bar je tak kod mene.
pa nije loš kukuruz osim lani ...meni nekako sucokret ide najbolje,ali to je od godine do godine
ja i stari smo odlučili ove godine posijati jedno 50 jutara pa kako bude :blackeye
 
J

JOSIP.1

Guest
kod vas zemljak psenica na vasim virovitickim terenima dobro rodi, neznam sad kod tebe tocno, al radio sam jednu god tablu 15 ha od jednog covjeka u zakup, preko puta secerane, htjela mi psenica poludit, curila kao sasava, kod nas uz dravu ima problema zbog zadrzavanja magle u cvatnji pa moramo stitit dobro protiv bolesti ili ne valja.

dobro ti to ores, na takvoj laganoj zemlji milina.
 
K

KRESO

Guest
ono okok šečerane je ludnica jer su tamo navezli mulj iz taložnica i puno vapna tako da tamo i banane rode ;)
 
Na vrh