• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krmno bilje i travnjaštvo

  • Temu pokrenuo matija
  • Datum prvog posta

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Uvali ju malo pod šananin SAME da i on nešto radi :)

Hehe...ako bude potrebe, ja sam za.
Budemo vidli kak se bude ponašala u Sudanskoj travi, odnosno kak se Zeko bude ponašao, ak mu nebude išlo Same je tu :)

Nego Belec...Jel to taj englez kaj si tastu baleral??
Dobro je i dobil, opčenito su ljuljevi slabi ove godine.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobio je čisto ok .sa obzirom da englez rodi manje ,kod nas 10 roli na ral je bio extra dobitak:partyman::partyman:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znam odgovor al zato i pitam jer nije ni probao radit s njima:)

Budemo ih probali staviti za sudansku travu, o tome ti bude više rekel Belec dok dođe na forum.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
ma slabo je to...kakva je tu zemlja, kolko je dobil stajskoga i umetnjaka...to je slabašno,da je bilo kiše bil bi tu prinos rekordan...jedno su očekivanja drugo je stvarnost...

al bolje to neg ništ...kaj je tu je...
da, to je od tasta ŠANANA...

a ne teram z nožima kad ih nesem sprobal, a trebal sem, nemam kaj izgubiti, da vidim kak bi išlo tj kak nebi išlo možda...moj propust!
budem u sudanskoj sprobal... ;-)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Nabrusi noževe, stavi ih, tako sam i sam probao bez njhi par bala, pa onda sa 7 pa na kraju opće se ne spuštaju, svih 14 radi. Kod traktora nisam baš osjetil razliku neku. Brusim ih prije svake sezone malo i to je to
 
V

Vjerni983

Guest
Društvo imam jedan problem...zatravil sam jedan komad na kojem je bilo strnišče i posijal sam dts...i sad mi je ruknula ambrozija u to pa neznam kaj bi sad točno napravil? :scratch Molim ako ko ima kakvi savjet bil bi jako zahvalan
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ako ima puno ambrozije,onda pokosi i negdje odvezi pa onda to spali,jer tu baš previše nema pomoči
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Ma pitam te koliko je pita pokislo....ili si imal sreče pa si osušil sjeno bez i jedne kiše??:weedman:

bogami neznam , nije to moje , uslužno sam baliral...:gitarist:
 
V

Vjerni983

Guest
Ako ima puno ambrozije,onda pokosi i negdje odvezi pa onda to spali,jer tu baš previše nema pomoči

To bi trebalo pokosit prije nego procvate ak se ne varam?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Društvo imam jedan problem...zatravil sam jedan komad na kojem je bilo strnišče i posijal sam dts...i sad mi je ruknula ambrozija u to pa neznam kaj bi sad točno napravil? :scratch Molim ako ko ima kakvi savjet bil bi jako zahvalan

Pokosi, otpeljaj i sljedeći otkos ćeš imat dts :)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To bi trebalo pokosit prije nego procvate ak se ne varam?

Nego kako,što prije to bolje,nemoraš to ni sušit samo to pokosi i odevzi negdje i spali i odma će ti rasti bolja trava,i baci 200kg kana na travu poslije da prije počne rast
 

Najnoviji postovi

Na vrh