• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Je...u pon dolazim opet s goldije na kras jer imam nes za malcirat nek mjesta sta orem na jesen i jednu jahticu odpeljat do klimna

Kolega, bio ti je Vrbnik na TV-u jučer, neka fešta..
 
S

staffmen

Guest
Je...u pon dolazim opet s goldije na kras jer imam nes za malcirat nek mjesta sta orem na jesen i jednu jahticu odpeljat do klimna

Slikaj to s jahtom obavezno :D:D:D

Vidis ti s traktorom vuces jahtu, a ja s Mtk-om čamac.
Znaci za par klasa sam ispod tebe:mrgreen: hehe
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,713
Jučer sam ti bio u susjedstvu, išao sam u Punat kumu po neki auto. Bili smo u žurbi tako da nisam stigao ni noge smočit u moru.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Slikaj to s jahtom obavezno :D:D:D

Vidis ti s traktorom vuces jahtu, a ja s Mtk-om čamac.
Znaci za par klasa sam ispod tebe:mrgreen: hehe

Hehe slikat cu slikat samo ovo je komad za vuč...vidit ces i sam

Jučer sam ti bio u susjedstvu, išao sam u Punat kumu po neki auto. Bili smo u žurbi tako da nisam stigao ni noge smočit u moru.

A jbg da si se najavio mogo si svratit na cugu... Sutra je velika fešta u Vrbnik! sutra je Ivanja,dečki do srijede me nema :D
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Eh sada kada smo došli nase,vrijeme je za nove pizdarije...dakle...puklo je zvono na goldiju...nis od peljanja barke i malčiranja...sad je duže vrijeme aaut...vinković od istoga vlasnika ima razbijen kardan...tako da nemože špricat i onda je pito frenda da mu posudi svoga...hmm 826 *_* sevo volan...milina...hehhe

sLike danasnjih radova i video






I normalno ulovilo me škuro ko i uvijek...


http://www.youtube.com/watch?v=wUQEpmiCyh4&feature=youtu.be
Eto...
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pa zar ti nisi u Vrbniku do srede? :partyman:
Ti mora da si dežurni vozač na otoku, i uskačeš po pozivu za male traktoriće...:p

Dobri su ti video klipovi...i svaka čast na trudu i volji za snimanje :supz:

živ bio...
pozzz joe!
 

Markec

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
282
Pa zar ti nisi u Vrbniku do srede? :partyman:
Ti mora da si dežurni vozač na otoku, i uskačeš po pozivu za male traktoriće...:p

Dobri su ti video klipovi...i svaka čast na trudu i volji za snimanje :supz:

živ bio...
pozzz joe!

Nakon srijede ih je dvojica, pa su dvostruko brži..:partyman::partyman::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači još jedan tomo je pao,,,,,,:supris::supris:.
Ala sad si se opet ponovija,,,,,,,poša si na jačega....i to sa servom....:supz:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

ha haa krumpironja je izgleda glavni vozač tomeka na otoku sam paz da ne sjebeš sve te traktorčiće:finga::finga:
 
Na vrh