• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Pa zar ti nisi u Vrbniku do srede?
Ti mora da si dežurni vozač na otoku, i uskačeš po pozivu za male traktoriće...

Dobri su ti video klipovi...i svaka čast na trudu i volji za snimanje

živ bio...
pozzz joe!

Aaa čuj nešto se mora radit..a ja radim ono sta volim hehe...a snimam da posjelim s vama da vam nije dosadno na forumu

Nakon srijede ih je dvojica, pa su dvostruko brži..:

jaoo pusti ne spomonji mi dvojcu eto pred malo je oso doma

Nači još jedan tomo je pao,,,,,,.
Ala sad si se opet ponovija,,,,,,,poša si na jačega....i to sa servom

Ma vozit sa servom je milina pogotovo na kraj reda kada se moran obrnjivat

ha haa krumpironja je izgleda glavni vozač tomeka na otoku sam paz da ne sjebeš sve te traktorčiće

A čuj svojega jesam više puta...goldoniju je sad puklo zvnono od motora...jbg ko radi taj i greši..


Nego dečki kaj kažete na ovo...mislim da je komentar suvišan...i da slike govore više od 1000 riječi...pa eto...zahvaljujem kolegi tweek sta mi je posudio kuku...kolega vidimo se kad dodes hehe...



















Nažalost nisam dobio priliku da je vozim skroz do klimna...bla bla kažu da je pre opsasno mos mislit...jbg i ovako je dosla doole "sigurnije"..

 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,,,,,,,,:shock::shock:,mogli su baren koper hitit na njega prije nego gre u vodu,,,,,,,ili su to obavili na molu,,,,,,prije nego su ga spuštili u more...........
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,,,,jer vidin da je pobrušena,,,,,,,,,,,pak zato govorin,,
Ala je kus je,,,to se vidi sa slike,,...

Ja san bija kumu stavljat motor neki dan,,,,,,,,nadajmo se da če zaplovit s novijim kojega smo išli u zadar uzet......
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Preopasno,,,:shock::shock: pametni ljudi :lol::lol:,,nego kako si se ti mislio spustiti sa time do Solina??????misliš da bi se zaustavio dole???? ili bi preletio do Čižića :rolfer::rolfer::partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Preopasno,,,:shock::shock: pametni ljudi :lol::lol:,,nego kako si se ti mislio spustiti sa time do Solina??????misliš da bi se zaustavio dole???? ili bi preletio do Čižića :rolfer::rolfer::partyman:

Ma doso bi ja dole bez problema
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Predivne slike ove sa gliserom :supz:
Inače bolje je, ako je bilo nizbrdo, da se vozilo to sa večim vozilom. Ok ako ima prikolica dobre kočnice onda sve ok.

Ne dugo toga išao sam preko tvog otoka. Vračao sam se iz Malog Lošinja prema kuči pa sam na Krk došao sa trajektom, pa preko otoka prema Rijeki... i tako u SLO. E divno je kod vas. Nije mi ovo bilo prvi put.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Danas sam napravio uteg za plug da ljepše ore,i odmah probo,nije bitno sta praši ali ore kako treba...a u pon ili utorak moram složit i plug za krumpir vadit







 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Vidi vidi,i travu bolje zaorava :supz: za par godina bićeš pravi orač.:D
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Ma to je sve do pluga ovaj plug je malo plici od onoga s kojim sam do sada radio i prije ulovi punu dubinu i zaorava kako treba,a pogotovo sad kad ima uteg,plug nosim u jednoj ruci?! Onda znate koliko je lagan. :/
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Evo,kao što rekoh radovi su počeli ali nisam stigo sve danas,sutra cu ga završit..

Dakle ideja je da na postojeći nosač od pluga za orat samo napravim prohvat za pluh za krumpir...






i sam plug kako bi trebo izgled,mislim samo ralo...prvo karton a onda u stavrnosti



A više sutra,mozda padne i proba :D
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Jel mi se čini ili je ova zadnja ploča trebala ići na drugu stranu????:lol:
Onaj od kartona je ljepši.:D
 
S

staffmen

Guest
jesi ti to sam radio ili...?!

Dobar je...zapikni ga u zemlju :supz::supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh