• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
sory sto sam nekad pre direktan,,,al bar iskreno iznesem svoje misljenje bez uvrede :supz: ,,,,to radite neku kuću za odmor pijanke i slicno hehe :gitarist:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Vidim zelenko opet u akciji :supz::supz: ,,,,sa čime će ovaj bunkerić biti pokriven čemu ova ravna metalna konstrukcija?????????
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A pa to mora bit inace moje kokoši nebi dugo izdržale...ili bi ih lisica ili bi ih sokol... preko sam ide pocinčana žica...jer ja kokose necu zatvarat one ce stalno bit slobodne
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
A pa to mora bit inace moje kokoši nebi dugo izdržale...ili bi ih lisica ili bi ih sokol... preko sam ide pocinčana žica...jer ja kokose necu zatvarat one ce stalno bit slobodne

Eh,a Cres je blizu,,,,ako ih namirišu SUP-ovi :D
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Eh,a Cres je blizu,,,,ako ih namirišu SUP-ovi :D

Ma pusti ti to...sta je sigurno je sigurno...

Nastavak radova...


Evo da mogu hodat i po kiši u kokošaru..



Žica....






Sutra dolaze kokoši,i sutra završavamo sa svim radovima... =)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ajoj, ovaj kokošinac je bolji od hotela :D. On če te koštat više nega da kupuješ jaja cjeli život :weedman:
A dobro znam ja, domače je domače :D. I kod nas imamo kokoške, 5 komada, dosta za nas.
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema se ča reč,,,,,,,,,,konstrukcija,,,,,,prehebena,,ko da češ dizat kat....
E ovo sad več liči na kokošinjac s 5 zvijezdica,,:prayer:...lipo zaprto,,nema šanse da ča dojde,,,kod njih..
Ajde sutra nek je sa srečom,,,,i da kokoše dojdu kako je dogovoreno...
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
nema šanse da ča dojde,,,kod njih..

Aha,samo zvijeri sa treskavca....:lol::lol:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
tako znači...operacija bunker se privodi kraju hehehe...ispalo je jako ljepo,ko hotel sa pet zvjezdica za kokoške...sve moje pohvale sudionicima operacije bunker :D
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Odlično urađeno.
Čak možda i previše dobro za kokošinjac.
Koliko planiraš da ubaciš koka tu?
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ajoj, ovaj kokošinac je bolji od hotela :D. On če te koštat više nega da kupuješ jaja cjeli život :weedman:
A dobro znam ja, domače je domače :D. I kod nas imamo kokoške, 5 komada, dosta za nas.

Ma kod mene selo veliko pa nek se nađe hahah =P

Nema se ča reč,,,,,,,,,,konstrukcija,,,,,,prehebena,,ko da češ dizat kat....
E ovo sad več liči na kokošinjac s 5 zvijezdica,,:prayer:...lipo zaprto,,nema šanse da ča dojde,,,kod njih..
Ajde sutra nek je sa srečom,,,,i da kokoše dojdu kako je dogovoreno...

pa u planu i je da se diže kat hehhe

nema šanse da ča dojde,,,kod njih..

Aha,samo zvijeri sa treskavca....:lol::lol:

ma ni to....predaleko sam ja

tako znači...operacija bunker se privodi kraju hehehe...ispalo je jako ljepo,ko hotel sa pet zvjezdica za kokoške...sve moje pohvale sudionicima operacije bunker :D

Hvala....samo nek si se ti nama vratio =D

Odlično urađeno.
Čak možda i previše dobro za kokošinjac.
Koliko planiraš da ubaciš koka tu?

20+PICEK taman...svaka dobije skoro kvadrat i pol za grest
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
lega trbo si uzeti par tuka kazu da su one dobre preko ljetnih dana natakneš je i ona maše milina ventilator :finga: :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Iš he,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ala su štabele,,,,:mrgreen::mrgreen:napokon si i to riješija..sad se čekaju prva jaja.. i da postaviš slike od nesila,,,,di če bit za jaja ..kad znesu.
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
:shock: samo 20 koki u ovoliki bunker :scratch da se ne guraju jel :lol::partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Iš he,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ala su štabele,,,,:mrgreen::mrgreen:napokon si i to riješija..sad se čekaju prva jaja.. i da postaviš slike od nesila,,,,di če bit za jaja ..kad znesu.

a hvala bogu,finil sen i ovo,pravo da ti recen bilo mi je vec dosta...2,5 miseca sen tamo zgubil ja,moj dedić, otec i svi koj je voja delat


stavio sam samo 20 koka za pocetak lako se kupi jos,a bunker je napravljem max velicine pa moze i napravit prenamjena

:shock: samo 20 koki u ovoliki bunker :scratch da se ne guraju jel :lol::partyman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Nemojte vi našeg Krumpironju, nije on tak lud kak izgleda:p....doči će ljeto, a lijevo će ić Švabe, a desno Česi....a kad dođe inspekcija....pa to su kokoške, jel...?:butthead:
 

Najnoviji postovi

Na vrh