• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krumpironja

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Dobro dobro,pa ne moraš se pravdati nama :rolleyess: tvoj audi tvoje stablo slobodno udari opet,,,,:rolfer::partyman:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A nije bas drvo moje ehehhe to su drugi krivi jer sam ja opizdio u drvo znas da ja nemohu bit kriv heheheh....evo spremam se od bozica da napravim lampe

















Evo jos sam danas i zažtitu složio
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Ajme,čovječe pa to je light show.:lol:
Ne ne,tako ne smiješ na cestu noću,hoćeš da ljudi kad te vide sa tim svjetlima pomisle da je sletio NLO.:rolfer:
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Šta to vidim????????????????:shock::shock::supris::supris: prodaješ audija :scratch:scratch ma nemoren virovat.............:lol::lol:
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Krompironja,
Odlično si uradio svjetla. Samo nisam siguran hoće li ti smeatati jer su malo velike, mada ne znam, ali da ti dam jedan prijedlog, pokušaj da napraviš sam lampe od onih sijalica iz okruglih 12v što se recimo stavljaju u one lampe isl., to je ideja kolege savorisa i vjeruj mi to se lako napravi (ako hoćeš mogu ti poslati slike i objasniti) veoma su male i čvrste, skoro pa neuništive, odlično svijetle, a svega su (kod mene) od 20W što znači da nisu neki potrošači.
Znam da imaš volje da radiš uzmi par sijalica, keramička grla i za jedno popodne napraviš svoje lampe.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Krompironja,
Odlično si uradio svjetla. Samo nisam siguran hoće li ti smeatati jer su malo velike, mada ne znam, ali da ti dam jedan prijedlog, pokušaj da napraviš sam lampe od onih sijalica iz okruglih 12v što se recimo stavljaju u one lampe isl., to je ideja kolege savorisa i vjeruj mi to se lako napravi (ako hoćeš mogu ti poslati slike i objasniti) veoma su male i čvrste, skoro pa neuništive, odlično svijetle, a svega su (kod mene) od 20W što znači da nisu neki potrošači.
Znam da imaš volje da radiš uzmi par sijalica, keramička grla i za jedno popodne napraviš svoje lampe.

to cemo na novom radit...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
trenutno sam u pregovorima za jedan 830 a ako ne dode do dogovora cem vidit

o tome si trebao razmišljati odmah kada si kupovao zelenka,a ne ko grlom u jagode..:roll:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
o tome si trebao razmišljati odmah kada si kupovao zelenka,a ne ko grlom u jagode..:roll:

e kad se kupovo nije bilo bas kesa...i trebalo je nes da bude doma sad je več drugačije...sada gledam jer sada kupujem nes ozbiljno...bitno da ima tonu i pol i vise od 30 ks...ipak mi treba makina ovo mi nije dosta
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ovih dana nemam vremena ni za disat od jutra do mraka u Vrbniku...















Eto...nis od onoga 830 iz Vrbnikaa čovjek ga ipak nebi prodo...a nis tražimo dalje
 

nihad

Član
Tu od
10 Ožu 2012
Poruka
226
Halo krumpironja disi čovječe?????????Da nisi našo traktorić pa se vozaš po cijele dane :rolfer: šta je sa kokicama????
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A vidis sve manje sam tu,tražim jos uvijek stalno nesto radim ni ne stižem sve sad je i skola,jos malo pa ce ac u dvor :D a nis kokodacu nesu jaja pomalo ide...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
ac??????? antonio carraro???????

Da, bacio sam oko na supertigre 3700 kako sad stvari stoje morac cu iz van po njega =/

Evo jedne slike,nije moje mjesto ali je slikano u vrbničkom polju,danas naravno

 

Najnoviji postovi

Na vrh