• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,214
A janjetinu i jaretinu.
Naj bolji sirevi se rade od kozijeg i ovčijeg mlijeka, a ne rijetko to bude kombinacija, kravljeg i ovčijeg,ili kravljeg i kozijeg ili ovčijeg i kozijeg mlijeka.
Moja majka je radila u ovoj zadnjoj kombinaciji, i nitko mu nije zamjerio, do nedavno je radila od kozijeg, i nitko mu nije zamjerio, sad kolega radi od kozijeg i nemože ga na pripravljat koliko se traži.
 
Posljednje uređivanje:

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
718
Jel imamo tu kakve inžinjere za sireve?
Od čega je ovo sir? 🤔Nadam se ds nije od koza i ovci, jer niš ne piše.

Kravlji sir, samo ti se on jede uz aperitiv baš zato jer je bio potopljen u vino, nije za miješanje s glavnim jelom.

A janjetinu i jaretinu.
Naj bolji sirevi se rade od kozijeg i ovčijeg mlijeka, a ne rijetko to bude kombinacija, kravljeg i ovčijeg,ili kravljeg i kozijeg ili ovčijeg i kozijeg mlijeka.
Moja majka je radila u ovoj zadnjoj kombinaciji, i nitko mu nije zamjerio, do nedavno je radila od kozijeg, i nitko mu nije zamjerio, sad kolega radi od kozijeg i nemože ga na pripravljat koliko se traži.
Tako je, kolega, inače volim svakakve sireve i vina, koza/ovca uvijek imaju prednost, ali nisam toliki ekspert da napamet skužim što je što.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,646
Da malo potaknemo raspravu.... 🤣 IMG_20211231_180115.jpg
Kaj stavljate, a kaj ne?
I pitanje za milju dolara... Jabuka, da ili ne?
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,190
Mrkva, grasak, kiseli krastavci (u jednakim omjerima), kuhano jaje i majoneza.
Jabuka ne!!!!
 
Posljednje uređivanje:

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,890
To bi trebala biti Francuska salata? Jabuka Da i Ne, netko stavlja, netko ne. Ovisi da li vam odgovara više okus slatkog ili malo kiselog.
 
Posljednje uređivanje:

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,646
Kod mene... Krumpir(najviše), jaja, grašak, mrkva, kiseli krastavci, majoneza, kiselo vrhnje, malo senfa, sol i papar
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kod mene upravo traje tiha misa, jer si malo zakunjal, pa se probudil pa si otišel zapušit na balkon, pa odma produžil na štalu po kobasice da si skuham, i nastala paljba od žene po meni, skuhala sarmu, odojka spekla,rebrica spaca u rolu, francusku napravila, pršut narezala, sira, a ja kuham kobase,masline pa kaj sam ja kriv kad mi fine, pa imaš ih u sarmi, pa nek imam, ja si friške skuhal. Da kaj je sve kuhala ak neću jesti, pa bum sutra, preksutra, nee odma danas moram, a meni se jedu kobasice i kuhana jajca🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh