• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Tocno to....bolje ne diskutirat...ja bi od nabrojanog ostao na zelju i palenti...ovo suho nisam nikad probao i imam na prvu nekakvu odbojnost (a mozda se u stvari varam)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,741
Nije se štela dati slikati 🤣, koturala se po stolu, slutila je da bi ju mogel "raskrinkati" 🥳, ali sam ja nju zakajlal z jabukom, nebuš ti meni vušla 🤣🤓:
IMG_20230512_110755.jpg
IMG-4b3d8f377bff51b26829417f2eabbb28-V.jpg
Za sad sam u kuhinji 🙃😜, slažem kaj meni paše, pozval sam i oca na ručak, a supruga natjerava peglu sim-tam...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma to je obični šljakerski gablec, tj kišni🍺😉
Nemreš nekaj pojesti baš za 24€ ali za pod zub čisto dost, za danas dost posla, sad malo pizze i spat🙂


Poljoprivredna jako zmuči čoveka, ko ju dela zna o čemu pričam.
 

Najnoviji postovi

Na vrh