• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,451
Sad sam tek skužil da nije tvoj gablec. Da je tvoj bila bi pokraj coca cola,a ne paulaner. Opet je vrag u detaljima 🤣
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Joj da znaš kak se super živi bez tih poticaja. 🙂ovak trošiš kolko imaš i super je. Ne čekaš nikoga niš🛥️🛥️🏖️🙂
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Nema pri meni nikad "dobre stare kotlovine", uvijek ju svu pojedemo 😜🙃👌👍, ostane samo dobri stari tanjur 🥂.
Morao budem ja jednu, nadam se uskoro, u goricama skuhati. Več mi je na pamet opal recept, jedan kunić, jedno tele, konjske kobasice, mladi krumpir, sve onak "pola od svakoga" pa nek živi, živi rad, (kuhinja na obršu) v goricama.
PS
Prekrasno ti izgleda ovak "u pripremi" 👌👍🥂 idu mi štečki mmmmmm
 

Najnoviji postovi

Na vrh