• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Ovako jede hrvatski radnik .

I reko bi @Kapetan od takvih se uzima za poticaje.
Fina salamica se papa, Hrvatski radnik je na podriguši i pasjim salamama....

Ovaj naš forum ima više kapetana i samo jednog popa, ali si ti ovaj put krivog kapetana označil, ovaj samo čita ko i mnogi drugi forumaši .... možda zbog popovanja
 
  • Like
Reactions: ZJ

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Fina salamica se papa, Hrvatski radnik je na podriguši i pasjim salamama....

Ovaj naš forum ima više kapetana i samo jednog popa, ali si ti ovaj put krivog kapetana označil, ovaj samo čita ko i mnogi drugi forumaši .... možda zbog popovanja
Tebi je ona baba s nepaljenjem popila mozak

Artikel,datum..mogu ti podrignuti da osjetiš
16873435440258386158016410915129.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Ima i gorjih...na kamenjaru, skup z poskokima, na stoječki i +30°C, bez Marsa i luksuza zvanog pranje ruku:
Dok jedete taj vaš "loš" gablec sjetite se da je ukusniji i finiji nego kad vam skuhaju gablec u nekom restoranu od otpadnih začinjenih žlundri ili da kupite u pekarama ona prisiljena peciva, i dobar vam tek, da ste mi bliže rado bi vam se pridružil.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
@MUHA dok ti ponizno MARŠiraš "prema uputama forumaša" , sam da velim, da sam ja kak na vek cijeli dan spal, pa je moja draga bila prisiljena napraviti denešnjega obeda. I tak složila je ona to nek se kuha, pa hodala z tačkama i nožem oko cvetja. Skuhala, začinila i vani nam na vrtnoj terasi servirala. Ma za prste je bilo polizati. No malenkost je negdi fulala, valjda je dva put dela hudu / ljutu papriku 🤣😂😅🤓👌💥. I onda nebum pil? Ma vražju mater nebum pil 😅😂🤣🥂👌😜.
Štel sam i njoj donesti lijepu kupicu na terasu - odmah sam bil špotani "NEČEM", ali je vrag zel šalu, zela si je moja draga moju kupicu, z načetim gemišton i spila to "u slast". Ma i meni ju je bilo milo gledati 🙃🤗.
Sako zlo za neko dobro, v ljetni kuhinji, na polici, na flašici z mjevenom paprikom ne piše kakva je, pa bila je "dva put huda", a kaj vezda - vatru gasi, brata spasi, od dvije šeflje "šniclini" 🥂🤣😜.

IMG_20230621_152805.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
@MUHA dok ti ponizno MARŠiraš "prema uputama forumaša"
To marš ti je isto kak i xd, samo trebaš znati pročitati značenje poruke, valjda je iz ljubavi...

I meni za danas dosta ove vručine, idem nekaj ubaciti u kljun, samo da se malo ohladi i odmoriti se da prespavam ovaj popodnevni val vručine
 
Na vrh