• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,531
Nemam recept, ali mi nije nedostajala tekuća faza - juha, jer je salata bila prava - paradajz, paprika, krastavci
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,656
Moj stari je obožavao fileke.

Kad smo išli kamionom za Zagreb uvijek smo po povratku morali stati u Špicu u Hagnju na njih.

Ja ih toliko volim da sam morao sjesti za drugi stol da mogu jesti svoj grah 🤣
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Neznam, nisam probal suhu izvedbu, ja više volim na žlicu.
Mislim, volim ja i na sa masne batine.... ma volim ja svakak, ne vele badava da za dobru krmaču nema lošeg napoja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,509
Kad se dobro slože, a imam dečka koji zna posel, meni bolje hrane ne treba.
Zadnji put kad je slagal posudu u kojoj su se kuhali nije trebalo prati
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
fileki samo po sebi nemaju nikakvi okus ,nutritivno su više štete nego koristi .
Jelo dobije okus od svega kaj se stavi kraj njih , "maslina na pici "je kvalitetni parmezan.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Za današnje jutro kćerka mi dala zadatak ranog posjeta ribarima.
Između ostalog mlađi si je unuk jučer, za danas, zaželio dagnje i nema tu druge nego deda "put pod noge" 🤓, ovi moji kao da čitaju brodski dnevnik našeg kapetana 🙃😏, ma eto neka bude kako mora biti 😏
IMG_20230706_115706.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,187
Unuk je na deda; od malena gleda pi**ice 🤭 :hahah:
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
I suočili su oni mene "s morskom kuhinjom", 🙃, još je i rižoto s morskim plodovima, o la la, a ja ipak od ručka najviše priznam ovo crno vino u kupici, kaj je, je 🙃🤓🥳 ipak je njegova ocjena 20 👌
IMG_20230706_132354.jpg
Ma budem ja i to preživjel 🙃🤓🤣
 

Najnoviji postovi

Na vrh