• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ma, mislim da ništa od one trulje, lik kaže samo u ovlašteni vozi, a ja nemam certifikat još, sutra idem u Italiju platiti tečaj za Ferarij meštra, malo vidjeti kako mi stoji toranj u piz*i dok oni to odštampaju, da malo obiđrm svijeta i vratim se bogatiji za jeeno iskustvo i papir, ali zato siromašniji za neku siću od poticaja, al' već u ponedjeljak ima neko predavanje kako lakše zgrnit ppticaj i zajrbat osoguranje pa idem.

Aj sad pa tako, ode na avijon, tj. Već se vozim

Pozdravljaju vas Miki i Anđela, inače dobri ljudi.

1feuerstein-full1.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Nadrapal sam :hahah: ;), supruga mi odvojila i pobrala one najbol fine komade s kostima, na kostima (a pečenjaril sam prsne vrške i počrevinu :hahah:, ma dobro - za one koji ne razmeju kaj je počrevina, to je carsko (y)👌🥂).
Ma našel budem ja te kosti da se kupaju v grahu, ili čušpajzu, ali denes sam moral jesti sam' čiste komade pečenoga meseka (i bili su mi fini, kaj je, je).
Poslušal sam vužgani radio, pripovjedaju svega vraga pa i gluposti, da se dive onima koji budu denes vužgali "roštilja" na + 40 vu hladu. A mene su "narajcali" neki dan naši Argentinci , z ovom slikom:

ar.jpg
Joj naj me mučiti, sline mi curiju i tak sam ja to moral iti zakuriti.
Je istina je dimilo se z početka z moje kante kak da kurim z dvotaktolom, a ne z Aspenom... išel je vun plavičasti dim, valjda sam nakapal malo preveč slaboga i staroga ulja ;):geek::hahah::ppozdrav:🥂
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Pa budi i dalje gladen i ispred mene je pobrala, uz najavu "buš to našel v grahu, ili čušpajzu", valjda da se ne bi denes sprenajel i otišel nazaj spat :hahah: ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,926
Hebiga sad, da sam htel baš sve napisati bi napisal, moja mala tajna...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ovo je bezvremensko, jede se kad se ima..na tašte,poslje ručka ,na svadbi,poslje najtežeg posla.

Ali ,to mogu razvuči samo vrijedne i strpljive ruke,na silu ide samo krumpir na tavi.
 
Na vrh