• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Danas malo spekel krumpir u rolu.
Meni ovo najbolje kaj može biti od krumpira, inače kod mene je običaj ovo jesti po zimi i kad vani pada snijeg, svako selo ga drugačije sprema i zove, primeni je kromper zrola.
Inače kak ja volim tak si ga nerem napraviti jer nemam šport na drva, i cijeli krumpir bi trebalo peći, a to na ovaj moderni nemrem, mislim ide al nije to to. Prava zimska klopa.
IMG_20210210_173209.jpg IMG_20210210_173413.jpg IMG_20210210_173832.jpg
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
256
Nekako tanko narezano . mi složimo u alufoliju stavimo još malo paprike i Zdenka sir i malo ljute kobasice i zamotamo .
Peče se u el. Pečnici
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
To je ono kaj sam rekel, svako radi drugačije, meni osobno je najbolje krumpire cijele staviti u rolu, al šporet mora bit na drva. I to je onda to, ove sve finese nisu više to.
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Kod nas se to zove police ili pole.. Špek ne stavljam gore jer mi ne budu ovak pufaste onda a i ako odmah staviš špek pretanko narezan zna zgorit a krumpir još nije pečen. Zato rađe sa strane špeka sira luka itd.. Pečeno na drva naravno :cool:
IMG-01589cf6e8e5534f91d8ee780be29f4f-V.jpg
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dečki, jel taj krumpir prije pećenja oguljen?
Trebate probati onog koji se neoguljen stavi u žeravku. Poslije obavezno prste poližeš, makar su črni ko dimnjačarovi.
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Ovaj moj nije oguljen, ne koristim umjetna gnojiva niti ništa drugo osim stajnjaka pa ga ne gulim, kupovni da. Krumpir iz žeravke i špek na štapu je sastavni dio ribićije.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Originalni recept je da se peće neoguljeni cjeli u rolu, bez ikakvih kerifeka kaj mi danas dodajmo.
Ja dok sam bil dečec baka je to tak fino znala napravit po zimi da sam to mogel danima jesti kak mi fino bilo, i luk nasitno narezani.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,621
Dečki, jel taj krumpir prije pećenja oguljen?
Trebate probati onog koji se neoguljen stavi u žeravku. Poslije obavezno prste poližeš, makar su črni ko dimnjačarovi.
To mi je najbolje po ljetu, kad ima nečeg malo za kuriti, odma se vadi par krumpira
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Te pole je meni baba pekla.
Krumpir se opral, prerezal na pola, posolil odozgo i u rol od peči na drva.
A mi deca pred peč i gledamo u nju ko današnja deca u monitor.... i čekamo kraj.

Kad se gore kožica složila i zacrvenila krumpir je bil pecen.
Probal sam ja to nekad kasnije doma izvesti ali nije mi baš uspelo ko babi.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Kod mene prije par dana,, to za ručak,,
postupak baš ovako kako Muha kaže,,
i onda uz to obavezno sitno isjecani crveni luk i domaći kiseli sir,,, mmm🙂
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Kod mene prije par dana,, to za ručak,,
postupak baš ovako kako Muha kaže,
Ti znaš koja je za mene zemlja najljepša na svjetu, možda je to zato kaj baba vuče korjene iz nje, možda zato je i recept isti ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,573
Sječanje "nepca i svih čula" na ona dobra, dobra, dobra stara vremena - jer tad smo djeca i mlađi bili mi (y)👌, barem od nas neki ;)
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,422
Roštilj majstori...pravim resetku za novi rostilj pa me zanima od kojih profila je bolje napraviti istu. Okruglih ili pravokutnih?
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Po meni jedino ispravno je željezna kvadratna šipka 8x8mm varena na razmak 8mm, kod mene inox ne dolazi u obzir. Od kad sam napravio prvi željezni roštilj oduševljen sam skroz, ništa se ne lijepi, ravnomjerna temperatura itd. Ako se nakon pečenja očisti i podmaže kako treba stoji 6mj bez hrđanja provjereno. Ako i pogledate na yubito majstori roštilja iz Leskovca svi peku na željezo, a i zdravije je nego inox.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ja imam inoks flah kak i Kupljenec.
Nisam s tim zadovoljan, prvom prilikom ga bum napikal s fi komadima inoksa kad ih nabavim.
Najslađi rostilj sam jel pecen na felgi od bicikla kroz koju su bile skrizane spice, njamiiii
 
Na vrh