• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
845
Jesu i obrazi tu? To je jedan od najkvalitetnijih komada mesa uopce.
Uz ovo krastavaca i paradajza samo posoljenih, dobrog kruha i hladnog gemista ili pive i shvatis da je zivot lijep. Hahahaha
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,663
A nije. Trebalo mi 5 minuta. Nisam htel prejako zakuriti jer mi onda na pocetku gore dok se ne smiri malo tenperatura...
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
845
Babuske su cisto fine, samo imaju puno kosti. I ona suncanica je fina kaj ju mali drzi na slici. Samo ih gusto narezi do kicme s jedne i s fruge strane, u brasno i na vrucu mast ili ulje. Nekad smo ih znali uloviti na desetke kila pa bi ih filetirali, fasirali i radili kao fasirene snicle od babuske. Jako puno posla, ali jako fini fasirani snicli
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,772
A ti stvarno imaš svakakve recepte za tikvice.

To kad ti dopise tikvice onda kidaš cvijet sa se ni ne zametne neka nova?

Jel funkcionira s cvijetom od bundeve?
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,663
Funkcionira i s bundevom...
Nije zato jer mi dopizde nego bas volimo to pohano. Jako su nam fini. Mogu se najest samo toga sa nekom salatom.
 
Na vrh