• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2016

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Koliko si plačal Sincero??

Ja ga budem sijal za silažu ove godine, prvi puta za probu, zamjena je za stari Maverik.
Da, dobri stari Maverik... hvale svi Sincero, ali vidjet ćemo hoće li uspjeti biti dobar kao Maverik.

Ja ću ga za zrno baciti, pa ćemo vidjeti i prinos :D
Sincero me izašao 275kn vrećica

Jesi sijao prošle godine sta od syngente.

Nisam, ali kako sam čujem od svojih poznanika, kukuruz im je zvijer
 
Posljednje uređivanje:

Matomz89

Novi član
Tu od
16 Pro 2015
Poruka
2
Koja su vaša iskustva sa KWS 3381 zanima me prinos silaže i kako otpušta vlagu u jesen?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Dal je netko probao KWS Amandha u berbi za klip??

Isto tako zanima me OS 403 i OS 505 za klip, dal ima tko kakvih iskustava??
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,433
Ja sam lani imao Amandhu, brao u klipu, dobro se bere, treba ranije brati da se ne runi, klip mi je bio osrednji, ali sijano je na proljetno oranje tako da je tu sušnije bilo dosta. Sve u svemu zadovoljavajuće, ove godine ću je opet sijati.
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
504
Šanana osiječki hibridi koje si naveo 403 i 505 jesu dobri za klip sami ih trebas brati kad je bolje vlažniji da se ne kruni 505 je moguće brat i kasnije suhog jedino je 403 malo zeznut on se hoče okruniti dosta prilikom berbe u klipu.
Ali sve u svemu oba su jako dobra kaj se tiče prinosa.
403 je nasličniji Dravi 404 jedino kaj sam primjetil hoče malo pljesnivit na vrhu nezz zakaj al dogodi se na tu i tam kojem klipu.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Ja ču prvi puta u životu ove godine staviti ključ u bravu kaj se tiče poljoprivrede, a lovu kaj sam mislio zdrobiti za sijanje kuruze investirati u malčer, moja kičma nebu škripila za 1.20, 1.30.. fala lepo, ko može, svaka mu čast.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako nemaš stoku, a malo zemlje za rataranje, u svakom slučaju bolje da se uopče ne sekiraš sa kukuruznom proizvodnjom.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,815
Ja sam jesenas prodal šta sam imal u klipu. Našle me mušterije koje troše malo više. Neki su mudrovali pa sad isto pomalo :mur:. Mislili su da bude veča cijena od sadašnje.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Koliko sam čuo Bc ugovara količine i odobrava rabate te način plaćanja. Isto kao Petrokemija gnojivo, mada je Yara petnaestica oko 30 kn na sto kila jeftinija.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh