• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2016

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Sta sad izvode ovi u zadrugama, samo BC bude isev na ugovor??

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Kao što kolega ispod tebe već rekao, imaju valutu 31.10.2016, a i vjerojatno svi misle na 572, ove godine je on u "điru" , 10% veća otkupna cijena na tržišnu, a i on ide za ljudsku ishranu, pa je kao bolji... a dekalb, kws, bla bla, taj kukuruz većina sije zbog svojih potreba, a ne da bi ga prodavala zadrugama.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Slabo ide prodaja BC hibrida,pa moraju nešto smisliti neki način da prodaju svoje sijeme,jel če im puno ostati,a več im je i od prošle godine ostalo dosta.
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Slabo ide prodaja BC hibrida,pa moraju nešto smisliti neki način da prodaju svoje sijeme,jel če im puno ostati,a več im je i od prošle godine ostalo dosta.

I to također, između ostaloga :D
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Danas ISO po sjeme kod najjačeg trgovca u okolici i kaže da su do sad prodali svega paletu osječke kukuruze
A Pioneer na šlepere
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Danas krenula sjetva u selu..
Ja kanim krajem sljedeceg tjedna poceti, imam za voziti gnoja i orati jos..
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Ja krecem u ponedjeljak, priprema je u punom jeku, zemlja se super priprema.
 

Prilozi

  • DSC_0351 (Large).jpg
    DSC_0351 (Large).jpg
    27.7 KB · Pregleda: 205

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
dejan.d

Nešto ču u utorak za probu 1 ha

A ostatak drugi tjedan u ponedjeljak.
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Na hektar 12 tona bacio samo 550 kg ureje mogu rec da je ok

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
974
Dali netko sprica predsjetvenk sa totalom,i koliko stavit na 200l,to bi bilo po onoj formuli za manji utrosak vode?treba za scavelj unistit,,,,,
Ak ima ko iskustva s time.
 
Posljednje uređivanje:

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
974
Znam pise nakon 5 dana.zanima me dal je 1l na 200l ,dovoljno jako za scavljak,posto ima korenje ko mrkva,
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ja sam jedne godine išao sa totalom na ponovljenu sjetvu i za 5 dana sijao i odlično je ispalo ali neznam više koja je bila količina totala u pitanju na 6000m2

Poslano sa mog VOYAGER2_DG310 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh