• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Kada krećete u sjetvu kukuruza? Jabi možda posijao kroz neki 7dana. Sutra bacam gnojivo i pripremam tlo.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prije 10.4 nečemo sigurno.
Ako bude kaj prije Uskrsa, to bude tu 10.-11., a sve ostalo nakon Uskrsa, znači od 18.04. pa dok nebudemo gotovi.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Kada krećete u sjetvu kukuruza? Jabi možda posijao kroz neki 7dana. Sutra bacam gnojivo i pripremam tlo.
u cetvrtak stavljen prvi,danas palo 4l/m i sutra nastavljamo.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Sto tako rano?

Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk

Danas je 15 dan zaredom da je temp. u 7 ujutro iznad 8 stupnjeva,po danu idemo na preko 20. Da je vlažna zemlja i da pioneer ne kasni s dostavom već bi bio svi u zemlji.
Ja ne gledam kalendar,nego stanje na njivi. A tu kod nas šta prije to bolje ima i navodnjavanje ali ako dobije kišu više u toku vegetacije samo dobiveno.
 

Ross

Novi član
Tu od
6 Velj 2017
Poruka
23
Danas je 15 dan zaredom da je temp. u 7 ujutro iznad 8 stupnjeva,po danu idemo na preko 20. Da je vlažna zemlja i da pioneer ne kasni s dostavom već bi bio svi u zemlji.
Ja ne gledam kalendar,nego stanje na njivi. A tu kod nas šta prije to bolje ima i navodnjavanje ali ako dobije kišu više u toku vegetacije samo dobiveno.
[emoji106] [emoji108]

Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
648
Ako bude ok vrijeme ja oko 3. i 4. planiram krenut, do Uskrsa planiram sve posijat... Krečem sa šljunčanim i pjeskovitim zemljama, zato idem tak rano. Tam di mi je dobra zemlja nebudem žuril.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
al ce biti plakanja kod mene vec sade krumpir čim selo vidi traktor gotovo.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma ja budem ovaj tjedan zakopčal sijačicu i prevozal se kroz selo, ima da nastane panika, možda odem na polje i potegnem par puta "na prazno" po zemlji, frka bude nastala :)
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Tako treba u mom kraju pomalo krumpir ide sad cu ja sadilicu provest pa neka misle drugi dan sijačicu od kuruze i sacekat dve tjedna.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Kaj velite za ZP hibride?
Trgovci ih hvale, a dosta im je niska cijena..
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kaj velite za ZP hibride?
Trgovci ih hvale, a dosta im je niska cijena..

Moj susjed sije zadovoljan klipovi ogromni ja nekako nemam povjerenje pa sijem dalje kws iako ima ovaj vece klipove zp.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mi sijemi ZP od kad je došel na tržište, znači 2 godine unazad. Fao 500 uzmamo, imamo njihovu Topolu i 560, dobri klipovi.
 

VolvoT650

Član
Tu od
9 Pro 2016
Poruka
187
Mi smo pre sejali ZP ali vec dosta godina ga nesejemo, jer smo presli na pionira,singentu itd.Ali oni se jako tesko beru pa smo ga ove godine uzeli jer se lako bere u klipu.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Pa ne znam da uzmem neku kasnu grupu, jedno 3, 4 vrecice za branje u klipu, tako za probu..
Al bojim se da se ne zeznem, ako bude susna godina..
 

Ross

Novi član
Tu od
6 Velj 2017
Poruka
23
Evo mog pioneer-a
9facc78c095ccd0535afb303d94db5b1.jpg


Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh