• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Mora s tom sijačicom tako ići.. Jedne godine smo mi malo podigli sijačicu na hidrauliku i ništa nije niklo..

Gnojite ga vi pošteno :).
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
I kod mene jos malo kraj

05cf3abdb32bbe289d62e0043236efa0.jpg
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Tako radim godinama i svo zrno nikne kojem klijavost valja.

Sa sjemenom Bc 344, 572 i P9903 super zadovoljan zrno sve podjednako, dok KWS Konsens loše, od jako sitnog zrna pa do krupnoga, a moram staviti veću pločicu pa na mjestima će biti i dva, srećom namjenjen je za silažu.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Kod nas su dosta hladne noći i jutra, mislim da ćemo sljedeći vikend započeti sjetvu.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Jučer sam vidio kukuruz sa dva lista, a sljedeći tjedan moguć mraz.
 
Posljednje uređivanje:

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Štekerica radi još uvijek..[emoji1]

Poslano sa S 7 edge
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,734
Ja kad svoju isto taj model ali dvoredna toliko spustim ide i preko 10 cm.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Možda su ti bolji ulagači? Moji su bili poderani skroz do cijevi od sjemena pa sam prije par godina navario flah, al sad je opet pri kraju.
 

toth

Član
Tu od
28 Velj 2015
Poruka
148
bogami da se praši. valjalo bi da padne malo(više) kiše :s:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
Pošto sada najavljuju kišu, da li bi valjalo poprskati kukuruz s obzirom da dolazi i hladnije vrijeme? Hoće li sredstvo djelovati na niskim temperaturama, neće propasti?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh