• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znam naravno, ali onak na prvu mi se učinilo da je to sirak gore na prvoj slici, još si spomenuo i rizome, to mi je bio logički :)

Uglavnom, iako je bila livada, rizomi trava bez problema mogu biti ponovno aktivni nakon preorvanja, isto tako i sirak, navodno može jako puno godina preživjeti u tlu.
Samo ti špricaj to s nečim.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,374
Prije dva tjedna smo špricali sa lumaxom al' sad vidim da nije baš najbolje uspjelo. S čim sad to ponovit s obzirom da je i kukuruz već 5 listova sigurno?
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Pozdrav.
Imam pitanje.
Jučer samprskao kukuruz principalom,te da bi nakon cca 2 sata počela padati kiša.
Kaj sad napraviti?
Ponoviti prskanje ili pričekati pa vidjeti.
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Mi smo jedne godine prskali i nismo jos ni zavrsili na tom komadu vec je kisa pocela padat,ugl. nikad cisca kukuruza nije bila na tom komadu..
Ja bi ostavio i vidio kak bude
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Pozdrav.
Imam pitanje.
Jučer samprskao kukuruz principalom,te da bi nakon cca 2 sata počela padati kiša.
Kaj sad napraviti?
Ponoviti prskanje ili pričekati pa vidjeti.
(Copy-Paste) PRINCIPAL PLUS се усваја у року од 3 сата након примене.
Уколико падне киша у року мањем од два сата после третмана, ефикасност препарата може бити умањена.
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Ljudi moji pa ti si pukel ko kokica!!!!!Ti si translokaciski tuljan!!!!!!!!!!Čitam i sam sebi ne vjerujem!!!!!
:mur::mur::mur:
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Ljudi moji pa ti si pukel ko kokica!!!!!Ti si translokaciski tuljan!!!!!!!!!!Čitam i sam sebi ne vjerujem!!!!!
:mur::mur::mur:
Da čovjek ne povjeruje, čemu uvrede??
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Pa ima foruma na kojima se piše na ćirilici pa ko voli neka ide tamo pa piše.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Dečeci... stavite malo glavu u školjku i pustite vodu da vas ohladi. Ja sam tekst kopiral i zaljepil, a tko si hoće nek si prevodi na jezik koji mu paše.... očito neznate kaj znači copy-paste, možda vam i engleski smeta...
 

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Može mala pomoć. Kupio sam Elumis za kukuruz pa ako mi moze netko reči kolko bi trebal miješati materijala s vodom. Znaci sveukupno imam 800 klaftri njive. Jedna je oko 500 druga 300. Na ovu manju njivu potrošim oko 150-180l vode. Koliko bi trebal stavit onda otrvova na tu količinu. Piše u uputama 15ml na 100m kvadratnih. i ima isto banvel on piše od 5-10
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
(Copy-Paste) PRINCIPAL PLUS се усваја у року од 3 сата након примене.
Уколико падне киша у року мањем од два сата после третмана, ефикасност препарата може бити умањена.

Ķaže da se Prncipal usvaja u roku 3 sata nakon primjene.
Ako padne kiša u roku manjem od 2 sata poslje tretmana efikasnost preparata moze biti umanjena..

Učili smo u školi čirilicu..
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
648
Fala frend, a jbg ja nisam, ja sam generacija kad čirilice više nije bilo, moglo bi se reči da su ju i učitelji mrzili, a iz okolice Velike Gorice sam, tam nema ni dvojezičnih tabli jer nemaju ih za koga postavljat( a nebi dugo ni opstale table), tak da fakat nemam potrebe ni učit čirilicu... al fala za prevod
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh