• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2019

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Bome i moj.
I neznam kada ću ga sijati s obzirom da svaki dan kiša pada.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,687
Malo sam sa grupe 500 sišao na 300 pa će valjda nešto biti u iduća dva tijedna.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Meni ako nebude za zrno bit će za silažu.
Samo dnevno sad padnu bar 2 pljuska i po noći bar jedan..i opet koliko se prosuši toliko se i namoći.
 

DadoPZ

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
114
Ima gdje ovoga ?

MOTIVELL EXTRA 6 OD PROFI PACK
(1 l Motivell Extra + 1 l Temsa + 1 l Dimbo)
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
540
Ja jos nisam posijo kukuruz zbog posla,ispada da dobro da nisam kolko je kise bilo,jedna parcela mi je jos pod vodom.Ali iso sam danas vidjet drugu parcelu a na njoj trava oko 30-40cm visoka kao da je netko posijo.Sta mi je sad najbolje radit kad se prosusi da poorem ponovno (jesenas orano) ili dobro istanjuram?
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,687
Pokositi ili izmalčirati pa orati. Tanjurača ne može isječi takvu travu.
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Svi kukuruzi u mokrom a moj suh kao barut u vrećicama!

I bolje da je još na suhom, ja sam jucer ispumpao barem 30m3 vode s jedne parcele, tak da ne znam kaj će biti od toga (posijan P9241).
Majstori iz vodoprivrede su kamionom vozili kamen za oblaganje obale na kanalu i zdrobili propust od cijevi iz grabe do kanala
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Ja danas 4ha posijao..ostalih 4 i pol ha je premokro.ako nebude ovih dana značajnijih padalina budem i to riješio.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Strah me da tako bude i kod mene na ilovači.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
A što se može na pjeskovitoj mi je sav izišao a na jednoj fali i po 2 3 metra presijavat neću nemam ni volje više.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Meni jedan dio bio pod vodom sad kad su bile poplave i bojao sam se da ništa od toga. Već sam mislio tu ponovo posijati al počelo je lagano izlazit van tako da neću dirati ništa.
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
311
Decki ima mozda netko da mu je ostalo grupe 200 ili 300 sjemenskoga kukuruza da oce prodat? Ja cu vjerojatno trebati u presijavanje
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ja ti imam balasca pokusnog njemačkog tretiranog mesurolom ali samo 12000 zrna.
 

Marko1986

Dobro znana faca
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
770
Decki ima mozda netko da mu je ostalo grupe 200 ili 300 sjemenskoga kukuruza da oce prodat? Ja cu vjerojatno trebati u presijavanje

Imam ti ja orginal zapakiranu vrecu bc 354 kaj mi je viska ostalo. Cca 200 kn je bila u ducanu, a ja primam sve osim penez. Sir, mlijeko, rakiju, kaj imas. Hehehe
 
Na vrh