• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2019

adonis basser

Aktivni član
Pridružen(a)
26 Velj 2013
Poruka
1,223
Uzalud češ potrošit Cidokor, njemu teba i mjesec dana da djeluje preko lista do korjena višegodišnjih korova. Najbolje kad bi mogao bez tanjuranja posijati u tu travu, i onda oprskati cidokorom, i tako ostaviti da sav korov sprži a kukuruz če niknut. Ovako nekako bi to izgledalo...
Kakva je tu agrotehnika bila primjenjena ?

jocc

Član
Pridružen(a)
15 Kol 2015
Poruka
151
Kako se rješavate sirka? Ove godine imam dosta problema s njim i ne znam što učiniti

ZGseljak

Aktivni član
Pridružen(a)
21 Srp 2018
Poruka
185
Plodored, špricanje s preparatima predviđenim za sirak i bitno je odraditi špricanje na vrijeme. A zemlje koje sam naknadno uzimal, ak je bilo sirka, kukuruz nisam kultiviral dok se ne riješim sirka, jer on iz svakog posiječenog komada tjera nove izbojke

mendietta

Član
Pridružen(a)
17 Tra 2016
Poruka
78
Tako je, u potpunosti se slažem. Ja pokusavam to svojim kolegama objasniti ali oni po dva puta kultiviraju i opet ima je njiva puna sirka.
Misli da kad je porezo zeleno da je i unistio korijen a ubiti ga je samo "poduplao"... 😡

Na vrh