• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

pole0212

Novi član
Tu od
5 Stu 2021
Poruka
7
Pozdrav svima, pišem vam iz Italije. Uglavnom kupujem hrvatski kukuruz od raznih slovenskih ili austrijskih firmi, htio bih ih kupiti direktno tamo, neki od vas bi mi mogli pomoći.
Hvala
Ne znam vaš jezik koristim prevoditelja, nažalost govorim samo talijanski i malo engleski
 

pole0212

Novi član
Tu od
5 Stu 2021
Poruka
7
Zanima me kukuruz u pšenici koristim 7 tona kukuruza dnevno.
rekli su mi da prijevoz košta 40 €/tona prikolica nosi 25 tona treba se napuniti

Uso circa 7 tonnellate al giorno di mais, mi serve il mais in grano, mi hanno detto che il trasporto costa circa 40 €/tonnellata bisognerebbe riempire il camion che porta 25 tonnellate
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,547
Ajd nemojte odmah tjerat zajebanciju gospodin lojepo pita za kukuruzu i valjda pšenicu, i kaže da nezna hrvatski. Tko zna talijanski neka prevede i pomože (y)
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ajd nemojte odmah tjerat zajebanciju gospodin lojepo pita za kukuruzu i valjda pšenicu, i kaže da nezna hrvatski. Tko zna talijanski neka prevede i pomože (y)
Javil sam mu se na pp.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,120
E, to je onda nekaj sasvim drugo. Izračun volumena mi još nekak ide, ali si nikak nemrem izračunati godišnji prirast šume :unsure:
 

pole0212

Novi član
Tu od
5 Stu 2021
Poruka
7
Pišite na hrvatskom, a ja ću se pobrinuti za prijevod. Treba mi kukuruz sa 14% vlage.
Koliko tamo vrijedi kukuruz?
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,547
Aj da prvo čujemo što ovaj kupac nudi i traži možda se nekom posreči
Pišite na hrvatskom, a ja ću se pobrinuti za prijevod. Treba mi kukuruz sa 14% vlage.
Koliko tamo vrijedi kukuruz?
A koliko je kod vas u Italiji ili koliko vi trenutačno plaćate?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh