• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mendietta

Aktivni član
Tu od
17 Tra 2016
Poruka
185
Ja idem sutra vidit kakva je situacija u Sloveniji sa sjemenom... Idem.iskoristit negativan test...😷
 

ratar990

Član
Tu od
9 Velj 2016
Poruka
62
@AntonioJD znaš možda cijenu za kombinaciju Elumis Peak po hektaru ?
pakovanje 1440 kn po tim cijenama za 3ha
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
1440 + PDV + zarada trgovca mogla bi biti dosta visoka cijena, sa tim se ide dok su kukuruzi 4 lista i večina korova vani ili prvo idete sa lumax,adengo a zatim korektivno sa Elumis Peak ?
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Ne znam ni cijenu, pitat ću starog, on je nabavljao to sve još u 12.mj. neću korektirat sa njime, malo je preskup za to, pola površina Adengo, pola EP.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,513
A kakva je cijena Adenga? Kod nas oko 200 kn po litri veća nego prošle godine... Valjda je proizvodnja poskupila... 🙄
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Ubacio sam se kao neki padobranac ali kad sam već tu molio bi vas za malu pomoć. Naime kod mene ovdje samo jedan ogrće kukuruz drugi nitko pitanje je dali je bolje ogrnut ili samo špartat.
Inače adengo kod mene je 900 i nešto sitno.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,650
Ubacio sam se kao neki padobranac ali kad sam već tu molio bi vas za malu pomoć. Naime kod mene ovdje samo jedan ogrće kukuruz drugi nitko pitanje je dali je bolje ogrnut ili samo špartat.
Inače adengo kod mene je 900 i nešto sitno.
Nagrtala se domaća kuruza zato jer ima slabu betvu pa da se ne povalja. Al bolje je samo iskultivirati, da ti je ploha čim ravnija (čitaj manje isušivanje zemlje).
 

mendietta

Aktivni član
Tu od
17 Tra 2016
Poruka
185
Uspio danas nababiti 10 vreca KWS-a, za Poineer sam se zapisao, nezna se jos cijena.
Kofites tretiran repelentom je 431 kn za 25K zrna.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh