• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2021

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ti si stvarno zaostao nažalost, ti još nisi flaksericu udavršio a kamoli da o čemu više pričaš. Kada budeš zivio i radio od svojega rada javi se.
Ako ja ne uzmem drugome to ne znači da meni ne uzimaju, evo ti primjer ja i ti. Ti živiš na tuđoj grbači a ja ne.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Et...admin dopušta ovakve izjave ...

Kupljenec, nemas pojma o poljoprivredi i ja ne znam koji k.... uopće radis na ovom forumu, a za tvoju informaciju proveo sam više vremena u traktoru neg ti u krevetu tako da tisina
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pokri se po ušima samo, nisi se vruć vode napio nego živiš na tuđoj grbači. Ti ako se razumiješ u poljoprivredu ja sam pilot F16.
Ako se ko ne kuži u poljoprivredu to si ti.
Traktor valjda vidiš samo na slikama.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Zakaj? Dajte malo stanine na zemlju i okanite se mene, ja vas ne diram, kaj oćete od mene.? Ovaj neki Fendt me jebe i podjebava u svakoj temi, neću to više tolerirati.
Ok kužim vas kaj imate svoju publiku kaj si međusobno lajkate postove i uživate u tome. A vas istina boli o poticajima i to vas smeta. Zato mi nije jasno kakva ste vi ekipa lajkaša.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
🤣🤣🤣🤣 a kaj ti briješ,podjebavaš gde stigneš,al kad se tebe malo pikne odma eksplozija. Ti moreš komentirati kak mi moremo nekaj računati kad drugima delamo i kak smo ovakvi onakvi al kad je tebi kolega napisal u istom stilu odma paljba. Eeeee...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Očeš da polako pišem da možeš dobro pročitati i sigurno? Onda komentiraj.
Vi računajte kak oćete, baš se meni, al nije fer da ste takvi lopovi, kradete sirotinju, jel daješ račun za usluge? Znam kaj daješ? Svi živite od poticaja i nikad vam niš ne paše, da ste sa svojim radom to stekli sve ja bi vam skinul kapu, ovak vas nemrem skužiti.
Gunđate na sve a niš sa svojom novcina ne delate.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Očeš da polako pišem da možeš dobro pročitati i sigurno? Onda komentiraj.
Vi računajte kak oćete, baš se meni, al nije fer da ste takvi lopovi, kradete sirotinju, jel daješ račun za usluge? Znam kaj daješ? Svi živite od poticaja i nikad vam niš ne paše, da ste sa svojim radom to stekli sve ja bi vam skinul kapu, ovak vas nemrem skužiti.
Gunđate na sve a niš sa svojom novcina ne delate.
Ma baš smo jedna gamad,kak moremo to tak delati. Sram nas more biti a tebe ko jednog ozbiljnog čovjeka još više jer vrijeđaš narod koji dela dane i noći. Niko nikad nije umanjival i vređal tvoj posel ko mehaničara na kamionima jer se svi mi koji se koliko toliko kužimo u mehaniku znamo da je na tome ogromna muka. Al zajebancija je jedno a takav posel je drugo,i zato nije u redu da tak nekaj govoriš i tvrdiš da niš sa svojim novcima ne delamo. Dan danas nisi shvatil kak funkcionira svijet poljoprivredne proizvodnje jer si ostal u nekom filmu iz sedamdesetih a poljoprivreda i sustav su od onda napredovali za 300 posto. Stariji si sigurno od mene al pokaži malo poštovanja i nastavi terati zajebanciju al u razumnoj mjeri al budi čovjek i prihvati ju kad ide tebe.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Raketa odmara u hladu jer ima malčer prikopčani, pa sam zval tečeka od žene da mi dojde pomoći😎🍻
Kaj je stvarno toliki problem izvaditi 3 štifta i kardan. o_O:unsure:
Nekad, dok sam živel sa starcima i više radil, nije mi bilo teško nekoliko puta dnevno mijenjati priključke, čak niti na malom Tomeku, gdje nije tak jednostavno kak na raketlinu.
Da si ga pozval da se malo podružite i rashladite uz hladnu pijaču, a on je usput to oddelal jer je došel traktoriom, to bi razmel. :ppozdrav: ;)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,143
Počeo konačno kultivaciju na malo lakšoj zemlji. Teže zemlje ne vrijedi ni probavati, mjesec dana smo bez kiše zabetoniralo je sve..
 

Prilozi

  • IMG_20210624_182731.jpg
    IMG_20210624_182731.jpg
    54.7 KB · Pregleda: 33
  • IMG_20210624_184134.jpg
    IMG_20210624_184134.jpg
    104.8 KB · Pregleda: 33

Kaptol

Član
Tu od
26 Velj 2017
Poruka
63
IMG_20210625_181420.jpg
img_20210625_181704-jpg.38121

Katastrofa
 

Prilozi

  • IMG_20210625_181704.jpg
    IMG_20210625_181704.jpg
    43.2 KB · Pregleda: 155

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ljudi ja se samo nadam da osiguravate sve jer ovak je lutrija a kamoli sad sa ovim divljim vremenom.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Joj zlo...ja se samo nadam da izdrži u mom kraju da se obavi žetva pšenice i repice a po kuruzi i suncokretu nek roka kolko hoće.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh