• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2023

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,690
Pa tu negdje...400-450kg..ja sam spremil prosle godine negdje oko 13 kubika 9911...bilo je oko 5.5t zrna...
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,451

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,742
Kada lovci ovo vide više neće biti štete od divljih svinja nego će sve svaljivati na pse.
 

lui

Novi član
Tu od
13 Ruj 2023
Poruka
4
Razumijem da se osvrćete na završetak sezone 22 i razmišljate o izazovima koji vas očekuju u novoj sezoni. Cijene poljoprivrednih proizvoda i troškovi poljoprivredne proizvodnje mogu varirati iz godine u godinu, i to može predstavljati izazove za poljoprivrednike.:)
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,742
Razumijem da se osvrćete na završetak sezone 22 i razmišljate o izazovima koji vas očekuju u novoj sezoni. Cijene poljoprivrednih proizvoda i troškovi poljoprivredne proizvodnje mogu varirati iz godine u godinu, i to može predstavljati izazove za poljoprivrednike.:)
I šta ti korisno predlažeš?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
A gdje ima takvih za kupiti?
Pri nama nisam videl niti jednoga (u živo).
 

Irvine156b

Aktivni član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
82
Tvornica je bila u Palmanovi, zatvorena negdje 2000g. Malo ih je ostalo u upotrebi.
Čak sam pred par godina na sajmu i Ita vidio heder sa istim grlom, valjda su kupili patent.
 
  • Like
Reactions: ZJ

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,453
Kako ti se pokazala prikolica, to je 8t?

Da 8 tona ukupne mase, ide 7 tona pšenice. Dobra je, ali ima mana, nije 100% završena u kutovima, recimo repica bi curila, i boja mislim da je bez temeljne navodno, ali kod mene to nije problem jer je garažirana stalno.
Mene služi dobro bez ikakvih problema ja mislim četvrta godina.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh