• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

KULTIVATORI - špartači

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
U svakom slučaju ovaj sa S oprugama radi bolje. Vjerujem da kad bi na OLT napravio ovo da bi bilo isto.
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Ove godine prvi put sam radio sa s opruga i prezadovoljan u odnosu na tvornički izvedbu.
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Ne obavljam prihranu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
604
Kultivator sa S oprugama bi možda bio bolji na nagnutim terenima
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,674
Bane, možda onaj kultivator sa sjedalom, gdje "suvozač" korigira putanju kultivatora?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
U svakom slučaju ovaj sa S oprugama radi bolje. Vjerujem da kad bi na OLT napravio ovo da bi bilo isto.

Koja je visina S opruge? Vidim da imaju u prodaji vece i manje.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Pitanje za ekipu koja ima S opruge, da li je bolja ona zvijezda ili bočni lim za zaštitu kukuruza?
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Bane ostaviš samo srednju s oprugu, nagneš preko toplinga kultivator prema traktoru što više, crijeva usmjeriš da pada gnojivo uz sami klas i polahko i opet hoće zagrnuti kukuruz.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,006
Ima li netko naziv ili sliku takvog kultivatora sa "pilotom",volio bih vidjet kako je to napravljeno.Mislim da znam kako bi se to dalo izvest,ali volio bih dobit još ideja
Nekad smo nagrtali kukuruz sa tri pluga za praveljnje redova,i onda sam olabavio malo plugove i išao sam iza njih i udarcem noge u stražnji dio pluga sam mu korigirao putanju tako da sam ga dobio da ide pod različitim kutem u odnosu na traktor
 

Najnoviji postovi

Na vrh