• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Re: Kuničarstvo

perad (ptice...) se mitari !

ako misliš na ono intenzivno linjanje onda su moji završili s linjanjem
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Entuzijast

Aktivni član
Tu od
18 Sij 2014
Poruka
206
Re: Kuničarstvo

Moja jedna izgleda kao očerupana kokoš. Okotila se prvi put i izgleda da je pomislila da mora SVU svoju dlaku donirati za gnijezdo.:icon_scratch:
 

number 9

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
115
Re: Kuničarstvo

Nakon nekog vremena počinjem opet lagano uzgajati ,ima li tko iz okolice Sl.Broda ili N.Gradiške da ima naparenu ženku za prodaju?
 

number 9

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
115
Re: Kuničarstvo

kalifornijski,novozelandski bijeli,crveni,šarac,panonski,ništa određeno.Riješio sam dvije kalifornijske,imam još nešto u rezervi,ali bitno je da se krene dok ne izgubim volju.
 

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Re: Kuničarstvo

imam ti ja šarce (orijaške) i belgijske orijaše, te u ovoj turi i križanće! Sad su 3,5 mj., a i neke skotne zečice! Ako si zainteresiran javi se u pp.....
 

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Re: Kuničarstvo

kalifornijski,novozelandski bijeli,crveni,šarac,panonski,ništa određeno.Riješio sam dvije kalifornijske,imam još nešto u rezervi,ali bitno je da se krene dok ne izgubim volju.

imam sve osim šarca,ak te zanima, ide povoljno jer ih moram smanjiti imam previše
evo broj jednog oglasa na njuškalu pa pogledaj 12146112 za ostale klikni svi oglasi ovog oglašivača
ženke od 4mj.-12mj... nedavno naparene ...
možemo se dogovoriti da dodjem do broda...
 
Posljednje uređivanje:

number 9

Član
Tu od
21 Srp 2011
Poruka
115
Re: Kuničarstvo

Nekako mi se nzl crveni zasad i čine kao najbolji izbor.Dosada sam najviše iskustva imao s orijašima,belgijskim i šarcem,nešto malo s kalifornijskim i mješancima.
 
D

dalila

Guest
Re: Kuničarstvo

tražim klješta za izradu kaveza. jel ima netko za prodati? nešto kao na slici... slika kljeÅ¡ta.jpg
 

japac

Član
Tu od
13 Lip 2014
Poruka
85
Re: Kuničarstvo

naruči ih preko ebaya i to ti je to. mislim da ih kod nas nećeš naći
 

dusansk

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
200
Re: Kuničarstvo

A zašto moraju biti baš takva klješta? Zar ne mogu armiračka ?
 

nera007

Član
Tu od
21 Lis 2013
Poruka
163
Re: Kuničarstvo

Pokajala sam se što sam uzela domaće kuniće za tov,mislila sam da će,s obzirom na količinu hrane i njen kvalitet,malo više nepredovati.Meni se čini da i ne napreduju toliko koliko jedu,obrstiše sve živo_Orijaši pojedu upola manje,a sa tri mjeseca imaju i vage.Ovima je sada tri,još jedan mjesec i koljemo ih.Rekla sam,koliko god da teže,više se ne zamarala njima.Razočarana sam:(whew):
 

Najnoviji postovi

Na vrh