• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

uzgojitelj

Član
Tu od
1 Ruj 2015
Poruka
195
Re: Kuničarstvo

Ljudi danas sam probao onako kako ste mi objasnili stavio sam ju k zecu i ona skiće i biježi 7 dana nakon oplodnje inace meni je zec pao od 4-5 puta.Usto ljepi kunići Jimmy sve pohvale.
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
Re: Kuničarstvo

Mislis siso sa nje 4-5 puta pa opet skocio ili je bas pao na leda ili na bok !?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

uzgojitelj

Član
Tu od
1 Ruj 2015
Poruka
195
Re: Kuničarstvo

Nikada nije pao na stražnjicu uvijek na bok 4-5 puta a zaskočio ju je bezuspješno ima 7-8 puta.Usto mislim da je ostala skotna.Napravio sam test parenjem i pokazao se uspiješnim odbija ga i laje,sikće cvili ga grize pa sam ju odmah maknuo nisam dopustio da ga ozljedi----Ako netko želi prodajem 3 mužjaka Šarca, nek se javi stari su 2mj i Teški oko 1kg.Mijenjam ih sve tri za skotnu ženku ili za neskotnu izvrsna genetika za rasplod i tov (nikad hranjeni smjesama!!!!) ženku kao i za perad.nek se javi putem osobnih poruka.
 

Manfred123

Član
Tu od
8 Kol 2015
Poruka
60
Re: Kuničarstvo

Jimmy hvala i stvarno imate ljepe novozelanske i ostale ali su mu se oni najviše svidjeli
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
Re: Kuničarstvo

Nikada nije pao na stražnjicu uvijek na bok 4-5 puta a zaskočio ju je bezuspješno ima 7-8 puta.Usto mislim da je ostala skotna.Napravio sam test parenjem i pokazao se uspiješnim odbija ga i laje,sikće cvili ga grize pa sam ju odmah maknuo nisam dopustio da ga ozljedi----Ako netko želi prodajem 3 mužjaka Šarca, nek se javi stari su 2mj i Teški oko 1kg.Mijenjam ih sve tri za skotnu ženku ili za neskotnu izvrsna genetika za rasplod i tov (nikad hranjeni smjesama!!!!) ženku kao i za perad.nek se javi putem osobnih poruka.

Daje neke slike šaraca kako ćemo kupit ako nema slike i dal su to domaći šarci ili baš pravi orijaški šarci?
 

Manfred123

Član
Tu od
8 Kol 2015
Poruka
60
Re: Kuničarstvo

Evo mojih Kunica na prvoj slici zenkica koja se treba kotiti termin joj je sutra,na drugoj je kako se ocupala i na trecoj je muzjak sarac cistokrvni i usput zenkica je mjesanka crnog sarca i ovnolike
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
Re: Kuničarstvo

Čestitam na novom okotu šarci su ti super.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

slawen

Član
Tu od
15 Lis 2014
Poruka
75
Re: Kuničarstvo

Bečari mislim da imam problem vec 4 mjeseca pripustam zecicu pod zeca imam 2 komada muzjaka ona ne pusta ni pod kojim uvijetom majstori napadaju ali nista nece da pusti sta mi je ciniti uvijek je lijepo ppustila zeca kotila od 9 do 11 komada i sad stop godinu i pol je stara
 

uzgojitelj

Član
Tu od
1 Ruj 2015
Poruka
195
Re: Kuničarstvo

Neznam stvarno nov sam na forumu!!!Možda nije spremna il ima neku grešku al neznam??
 

slawen

Član
Tu od
15 Lis 2014
Poruka
75
Re: Kuničarstvo

Jesi ti otkrio kak hraniti zečeve
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Manfred123

Član
Tu od
8 Kol 2015
Poruka
60
Re: Kuničarstvo

Takva je bilai moja othranila 8malih i nakon toga nedai neda mi smo ju zaklali i zamjenili
 

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Re: Kuničarstvo

Bečari mislim da imam problem vec 4 mjeseca pripustam zecicu pod zeca imam 2 komada muzjaka ona ne pusta ni pod kojim uvijetom majstori napadaju ali nista nece da pusti sta mi je ciniti uvijek je lijepo ppustila zeca kotila od 9 do 11 komada i sad stop godinu i pol je stara

imam i ja takvu neda neda al kad da uvijek puno leglo mladih,samo moram pogodit kad je to al vjerovali il ne nije onda kad joj pocrvani natekne...

aj da ne pametujem probaj ovak ak ovo ne upali u hladnjak s nom...
stavi mužijaka i ženku zajedno i drži ih tako 3 tjedna zajedno,samo ih stavi u neki veči prostor da nebude problema...
 

slawen

Član
Tu od
15 Lis 2014
Poruka
75
Re: Kuničarstvo

ok bečari,od ta 4 mjeseca pripuštanja 3 mjeseca i 29 dana sam pomislio da zavrsi u kobasicama,i mislim da ce tako biti 4 puta se kotila bez problema i sad sranjeni stara da bi od starosti bilo a ima negdje oko 8 do 9 kg a u 4 okota dala 36 komada,***** li joj materina
 

uzgojitelj

Član
Tu od
1 Ruj 2015
Poruka
195
Re: Kuničarstvo

viewer.php
[/URL][/IMG]









Na prve tri fotografije su šarci koji se prodaju ili mijenjaju za razno 3 mužjaka a na 4 je panonac mužjak, a na 5 ženka kalifornije koja je bređa 2tjedna.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh