• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Ovo je stvarno lijep primjerak!! Bez obzira na bočne točke, ja bih ga odmah kupio! Sve drugo mu je na mjestu...
 

tototozg

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
596
Ma nije to nista, kakvih sam vidio. Ima na facebooku jedan, nisam siguran jel bugar ili rumunj, ali neznam kak se zove pa ga sad nemogu nac...ugl. ima pun kufer slika svojih havana, to su grla da ti pamet stane...
 

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Ma ne sumnjam u to da ima puno boljih!, ali meni je zanimljivo ono što je koliko-toliko meni dostupno! Ima ih po internetu koliko hoćeš, pa ćak i onih koji su po udaljenosti dostupni, ali šta mi vrijedi kad za takve u Njemačkoj, Nizozemskoj ili Belgiji traže i po 500 €! To mi je malo previše za jednog kunića.
 

turky

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2016
Poruka
230
U odnosu na ovoga slike moj kojega sam imao je bio bolji samo mi ni danas nije jasno od čega je uginuo. Ni prije ni poslije se sa tim nisam susreo. Samo se umirio i nije ništa jeo i drugi dan uginuo.
Danas sam baš brojao mlade u leglu kod mlade plavo bijele sa mojim starim plavim mužjakom. Pet plavo bijelih i jedan plavi.
Jučer mi se još jedna mlada jednobojna plava okotila sa crno bijelim mužjakom, baš me zanima dal će svi biti crni ili će biti i plavih.
 

robi ka

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
258
Kad se već hvalimo sa leglima i ja očekujem dvije ženke šarca da se okote za 10 dana. Normalno moji ce biti najljepši to vam je valjda svima jasno ha ha ha
 

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Danas bio u Vt. na izlozbi...
U prodaji slabo kunica bilo nesto beckih plavih za 250kn.po meni previse tak da nisam kupio a bilo mi u planu
Nz.bijeli po 150kn tetovirani s papirimaok kunici, ok cijena ali rijesavam se ( nemam vise bas kupaca za njih)
Nesto belgijskih i saraca
I jedan stariji gospon koji ih je prodavao po cca 400kn dok sam bio nije prodao nist...
Bilo je hajkoma, kalif. (po 5_6 kom.) po 100kn
odma prodani

Za ljubitelje peradi ok ali kunica kao sto sam i rekao slabo ...

Zanimljivo da sam imao dosta poziva bas danas za prodaju kunica, ocito da su mnogi po povratku mislili do mene ali nisam bio doma...
 

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Jimmy, taj stari je na svim mogučim izložbama / sajmovima! Mislim da nikad ništa ne proda jer ima nenormalne cijene, a kunići nisu njegovi već preprodaje! Jednom je imao pretprošle godine u Brodu lijepog mužijaka, ali tražio 550 kuna!
 

jimmy

Član
Tu od
13 Ruj 2013
Poruka
807
Jimmy, taj stari je na svim mogučim izložbama / sajmovima! Mislim da nikad ništa ne proda jer ima nenormalne cijene, a kunići nisu njegovi već preprodaje! Jednom je imao pretprošle godine u Brodu lijepog mužijaka, ali tražio 550 kuna!

Znam starog mislim da je iz Lipika
Ima i nesto svoga ali cijene :eek:
 

turky

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2016
Poruka
230
Tako je bilo i na državnoj u Sisku. Kunića jako malo u prodaji. Nekad je to bilo bolje.
 

tototozg

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
596
Stari je bil i u Bj. na mladom uzgoju u nedjelju i stari je imal robu... Za cijenu nisam pital,al ispod 400 kn mislim da mu nije bilo grlo.
 

turky

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2016
Poruka
230
A valjda će shvatiti ako ništa ne proda da je preskup. Ne znam tko je i kakva mu je roba al to je preskupo.
 

kninquin

Aktivni član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
1,226
Ima super krupne kuniće, nađe se i sa dosta dobrim oznakama-za šarce i orijaše kakvi se inače nude, super roba. Jedino su mu cijene za našu kupovnu moč previsoke! Pričao sam na nekoliko izložbi/sajmova s njim i kaže da mu uopće nije glavno prodati, nego pokazati kuniće! Ne shvaćam zašto ih onda ne izlaže već nudi za prodaju, ali...sva'ko zna za sebe najbolje!
 

tototozg

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
596
Tako je, ne vjerujem da mu je bas cilj da ih proda. Velim, ja sam vidio, stvarno je imao pravu robu...
 

tototozg

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2015
Poruka
596
Imam jedno pitanje... Dali je moguce da se zenke stare mjesec i pol dana tjeraju?? Znaci,sad je proslo tjedan dana da sam pomjesao legla i stavio sve mlade staer mjesec i pol zajedno. Naravno, odvojeni su muski i zenke. Za sad sve super funkcionira, jedu koda nikad nisu jeli, super im je, veselo trckaraju i skacu, a cak su i dobro napredovali u ovih tjedan dana (po 20-30 dkg), obzirom da imaju puno mjesta. Ali skuzio sam dvije zenke, stare jedva mjesec i pol (panonke), da skaceui kao da pare druge. Jos sam mislio da sam zabunom stavio muskog medju zenke, ulovim ih i gledam, ali je ipak zenka. I kad je primem onako na podu, rastegnu se koda se tjeraju?! Nikad to nisam dozivio...
 

agronasice

Član
Tu od
6 Stu 2017
Poruka
38
U razmisljanju sam da izbacim pelete iz prehrane, pa me sada zanima savjet vas koji hranite samo domacom hranom bez peleta. koji prirast imate?
 

Najnoviji postovi

Na vrh