• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

krunomar2

Član
Tu od
31 Ožu 2013
Poruka
38
Re: Kuničarstvo

Sretna nova godina svim kunićarima i želim vam u ovoj novoj puno kunića!
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
Re: Kuničarstvo

planiram radit još jedan kunićarnik za mlade pa ako bi mogli stavit slike svojih tovilica ili kunićarnika
 

Zajec

Član
Tu od
1 Velj 2013
Poruka
125
Re: Kuničarstvo

planiram radit još jedan kunićarnik za mlade pa ako bi mogli stavit slike svojih tovilica ili kunićarnika

Evo ti idejno riješenje, kod Rubinića po materijal i na posao !!!







 
Posljednje uređivanje:

LONE81

Član
Tu od
30 Stu 2012
Poruka
61
Re: Kuničarstvo

Prodajem ili mijenjam za kukuruz ili zob,Novozelandske bijele,2 mlade ženke i mužjaka koji nisu u srodstvu,tetovirani svi,a ženke spremne za parenje!
Ozbiljne ponude molim u inbox!
 

rokovci

Novi član
Tu od
1 Sij 2014
Poruka
14
Re: Kuničarstvo

ima nas iz okolice Vinkovaca! ;)

lijepo :(emo):


trazim zekana nebitno koje pasmine (moze i mjesanac) starosti 5-6 mjeseci - u zamjenu dajem kalifornijskog ili panonca starosti 2,5mj
 

rokovci

Novi član
Tu od
1 Sij 2014
Poruka
14
Re: Kuničarstvo

736db86da47fc08e1a9b6d01013f8e75_3599.jpg


ccb18306ca219826bf2914976e61a521_3601.jpg


picture.php



picture.php



picture.php



picture.php



picture.php




picture.php






evo da vam pokazem svoje dragulje.....novi sam u ovome i mogu vam reci da uzivam

procitao sam dosta korisnih savjeta na forumu neke odma i primjenio....uglavnom puno srece i zdravlja vama i vasim kunicima u ovoj i sljedecim godinama
 
Posljednje uređivanje:

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Re: Kuničarstvo

Pozz dragi kunićari!!! Tek radim ovaj posao nekih 5 mj i za sada mi dobro krenulo imam trenutno 15 malih i sve je već naručeno za meso kada budu imali 3 mj ...Imam kaliforniju i šarce ,ali istina što kažu za kaliforniju da puno bolje napreduju u startu... Planiram se fokusirat na proizvodnju mesa ,jer imam za sada naružbu za mušterije svaki mjesec zaklanih 10-ak kom... Čitao sam dosta o kaliforniji i hyla kunićima ,ali svatko svoga konja hvali,pa me zanima dali netko tu od forumaša ima kaliforniju i hyla kuniće zanima me usporedba između njih ,uvjerio sam se što se tiče tova da kalifornija naspram šaraca puno bolje napreduje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh