• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kunićarstvo

ddaky

Novi član
Tu od
10 Sij 2014
Poruka
7
Re: Kuničarstvo

muzijak...nedavno zecica okotila njegove mlade,zecica je novozelandski crveni nadam se da ce biti dobra kombinacija....hvala na brzom odgovoru
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
Re: Kuničarstvo

za sad marine imam kalifornijsku i ovnoliku zećicu i maldog zeca mješanac panonski bijeli i orijaški šarac
 

antonio11

Član
Tu od
27 Pro 2013
Poruka
268
Re: Kuničarstvo

imam jedno pitanje negdje sam ćuo da se skotnim zećicama smije davati osušena kopriva kao sijeno dali je to istina
 

LONE81

Član
Tu od
30 Stu 2012
Poruka
61
Re: Kuničarstvo

pozdrav...dali netko moznda zna o kojoj je sorti vamo rijec...dobio sam na poklon pa me zanima....hvala

j0ldlf.jpg


650as3.jpg

rekao bih da ima krvi nz bijelog i Belgijskog orijaša
 

robi ka

Član
Tu od
30 Sij 2013
Poruka
258
Re: Kuničarstvo

Imam za prodati panonsku ženku,novozelanskog mužijaka,madagaskar ženku ovnoliku,jednog ovnolikog mužijaka i jednu obicnu bijeli zutu ženku ili ih mijenjam za njemacke šarce.Ta mi je rasa predivna i sa njom bi se htio baviti.
 

pocek

Član
Tu od
17 Pro 2010
Poruka
103
Re: Kuničarstvo

ovo je novozelandska bjela,tetovirana, uvezena iz njemačke, inače na prodaju koga interesira kaj nek pošalje pm





 

huldre

Novi član
Tu od
14 Sij 2014
Poruka
14
Re: Kuničarstvo

evo i mojih zecova - mješanci
prva slika pa se nadam da će uspjeti

6f6x.jpg
 
Posljednje uređivanje:

dusansk

Član
Tu od
21 Pro 2012
Poruka
200
Re: Kuničarstvo

@trupković, kavezi su ti odlični a i kunići !!! Kol'ko si platio kaveze ako si kupio ili materijal ako si sam pravio ?:(emo):
 

KUNINSARAC

Novi član
Tu od
16 Sij 2014
Poruka
15
Re: Kuničarstvo

Imam kuninicu belgijski orijaš koja se je parila prvi put sa 4 mjeseca(nije se okotila).Poslje sam je nosio kod kunica i nikako da ostane skotna bila je s kunicem koji je skakao i padao na leđa bar 50 puta(inace je stara 10 mjeseci)..Molim pomoć:D::D::D:
 

žećo

Član
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
388
Re: Kuničarstvo

Imam kuninicu belgijski orijaš koja se je parila prvi put sa 4 mjeseca(nije se okotila).Poslje sam je nosio kod kunica i nikako da ostane skotna bila je s kunicem koji je skakao i padao na leđa bar 50 puta(inace je stara 10 mjeseci)..Molim pomoć:D::D::D:
:(clap):
imaš ovdje odgovor
 

Najnoviji postovi

Na vrh