• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kupljen zetor 6011

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Čestitke na kupnji,nek te dugo služi,neka zaradi večega i boljega :D :D
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Sve najbolje.Kod mene u Bosni se kaze :sebi si kupio secernu bolest a majstoru kruh.
::sala:::
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
imao sam imt i torpeda, pa malo sam već vozio neka drva sa njime ali odma mi se svidio kabina dosta dobro dihta i nema buke unutra ma ko mercedes, a dosta je u dobrom stanju od prvog vlasnika je tu blizu mene ima 3600 sati ali od 96 g. nije napravio 50ak sati samo me sad strah da ne procure semerinzi na sve strane
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
čestitam na kupnji nadam se da će te služiti duugooo duugooo:!::!::supz::partyman::drinkers:
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
koliko si ga platio ako nije tajna
i ja trazim nesto slicno samo sto zelim obavezno hidraulicni volan i automacku kuku za poluprikolicu vidim da kod tebe na volanu nema hidraulike je jako tezak jer koliko znam zetoru su teski na volanu...
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
koliko si ga platio ako nije tajna
i ja trazim nesto slicno samo sto zelim obavezno hidraulicni volan i automacku kuku za poluprikolicu vidim da kod tebe na volanu nema hidraulike je jako tezak jer koliko znam zetoru su teski na volanu...

platio sam ga 5300€ da nema hidraulik volan i nije težak na volanu,neznam jesi probao vozit imt 542 pa ćeš onda tek vidit kaj je teško
 
Z

zetor4718

Guest
platio sam ga 5300€ da nema hidraulik volan i nije težak na volanu,neznam jesi probao vozit imt 542 pa ćeš onda tek vidit kaj je teško

točno tako,ja sam vozio 542 i ima jako težak volan
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
točno tako,ja sam vozio 542 i ima jako težak volan

ja sam vozio 542 i 549 pa nije nesto posebno tezak a proba sam voziti 5211 i uzasno je bia tezak .... mozda ovisi od treaktora do traktora o odrzavanju i sl.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
ja sam vozio 542 i 549 pa nije nesto posebno tezak a proba sam voziti 5211 i uzasno je bia tezak .... mozda ovisi od treaktora do traktora o odrzavanju i sl.

neznam u čemu je kvaka ali znam dobro da sam na svom 542 stavio komplet novi volan prepiksirao prednji kraj ali on je opet bio puno teži od zetora na volanu
 
Z

zetor4718

Guest
neznam u čemu je kvaka ali znam dobro da sam na svom 542 stavio komplet novi volan prepiksirao prednji kraj ali on je opet bio puno teži od zetora na volanu

tako sam i ja prošao sa 542 od strica,kvaka kod njih je da je motor odmah na prednjem trapu a kod zetora je jedno 15-ak cm dalje,a i 542 ima volan na dvije glavne spone a zetor na jednu.vozio sam 560 koji ima princip volana na jednu sponu kao zetor i mogu reći da je bio lakši na volanu nego moj 4718
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ovaj zetor je bio bez kabine.Kabina je naknadno ugradjivana.Bez kabine imaju taj metalni ram ispod sofer sajbe.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Ovaj zetor je bio bez kabine.Kabina je naknadno ugradjivana.Bez kabine imaju taj metalni ram ispod sofer sajbe.

Po tome sam i prepoznao da je kabina naknadno ugrađena. Izgleda da nije original Zetorova al je dobra, kao nova je i široka. :p
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Po tome sam i prepoznao da je kabina naknadno ugrađena. Izgleda da nije original Zetorova al je dobra, kao nova je i široka. :p

traktor je kupljen nov s ovom kabinom gazda je tako rekao a pošto imam orginal račun iz 85g.ja mu vjerujem a na računu piše citiram "traktor zetor 6011.o DK sa domaćom kabinom(avans)"

po ovom zaključujem da su valjda tu kod nas stavljali te neke domaće kabine
definitivno kabina stavljana kod nas jer je posebno i dobio garanciju na kabinu
 

Najnoviji postovi

Na vrh