• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kupnja sjekire

TomGun

Aktivni član
Tu od
24 Svi 2019
Poruka
75
Evo jedan kratki video, a na kraju lik baci onaj pogled

Ovaj video je po meni glupost teža jer lik nema pojma kak se cijepaju drva. Prvo mu je sjekira premala za panj - tu treba X27. A drugo bitnije je da je panj previsoko pa ne koristi niti 30 posto snage za cijepanje koju bi imao da je panj na podu.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Nasao sam fiskars x27 ,nova sa dostavom cijena 70 eura ,pa me sad interesuje da li je to original mislio sam kupiti .
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    243.2 KB · Pregleda: 48

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Onda je kupujem 🙂 ,mislio sam da nije neka kopija. Sad gledam inače je prodavnica ovlasteni zastupnik stihl i viking masina ,pa nebi smjeli muljati.
 

Markec1982

Član
Tu od
10 Stu 2020
Poruka
54
I ja gledam da si nabavim jednu x27,u austriji je cca 62/63 eur u obi ili bauhaus tako da je i ovih 70eur odlična cijena sa dostavom,kod nas su cijene oko 600kn na više.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Meni više manje treba za presjeći panj/deblo tipa ovoga kao na slici, jer imamo dosta još manjih drva za oboriti, a pošto je otac u penziji voli se sa time zabavljati, ja uglavnom radim sa cjepačem, a on više ipak vjeruje dobroj staroj sjekiri, tako da po meni za ovakav posao bi trebala poslužiti, posebno ako je drvo friško.
1646047925239.png
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,891
Baš tako i sada malo tražim, da mu ne bude preteška, a opet da posluži za ono kaj mu treba.
 
Na vrh