• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupnja traktora

croarmy

Novi član
Tu od
1 Velj 2011
Poruka
3
Pozdrav,

kolege poljoprivrednici koji bi mi novi traktor preporučili!
Uvjeti su sljedeći: Prednja vuća
Cijena do 30 000€
Snaga preko 70ks
I da je traktor nov!

Unaprijed hvala!
 

Å¡ole

Član
Tu od
18 Velj 2011
Poruka
78
ja sam svojevremeno htio kupiti lamorghini cross 85 ks jako mi se dopao jer je dosta snažan traktor i za moje potrebe bi bio odličan...a i cijena mu nije loša, sad imam hurlimanna xa 86 kojeg ti također mogu toplo preporučiti,no i sve ovisi za šta ti je traktor potreban i na kakvom terenu ćeš ga koristiti...siguran sam da će ti iskusniji forumaši sa većim traktorima dat svoje mišljenje i iskustva...
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
mislim da ti case jx ili jxu ne bi bili loši,za cijene ti ne bi znao ništa reći ali to vrlo jednostavno možeš saznati ako nazoveš agronom iz požege.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
S kabinom ili bez? Ako s kabinom, kakvom?
Koliko težak? Turbo ili ne?
Za kaj ti traktor treba? Kaj ti treba/hoćeš od opreme?
Jel to cijena s PDV ili bez?

Lamborgnini Cross 85 ti košta cca 21k + PDV, bez kabine.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Ukoliko si razmišljao o Belorusu imaš sajt AGROPANONKA,pa se informiši.
Kod Rusa može dobiti i više KS za manje para,plus kabina sa grejanjem i klimom,prednja vuča i nije više ni ružan.Sad sam se raspitao, 90 KS ,21000 eura,ostane i za priključke lepa svota!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

croarmy

Novi član
Tu od
1 Velj 2011
Poruka
3
Hvala na odgovorima!
Traktor mi treba za klasićne poljoprivredne radove, znaći:eek:brada zemlje, od oranja do sijanja, baliranje kockastih i rolo bala, izvoz gnoja, košnju i skupljanje sijena!
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Hvala na odgovorima!
Traktor mi treba za klasićne poljoprivredne radove, znaći:eek:brada zemlje, od oranja do sijanja, baliranje kockastih i rolo bala, izvoz gnoja, košnju i skupljanje sijena!

Ako ti nije hitno i nije ti daleko od 17-22 maja Polj. sajam Novi Sad.
Biće i sajamskih popusta.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ukoliko si razmišljao o Belorusu imaš sajt AGROPANONKA,pa se informiši.
Kod Rusa može dobiti i više KS za manje para,plus kabina sa grejanjem i klimom,prednja vuča i nije više ni ružan.Sad sam se raspitao, 90 KS ,21000 eura,ostane i za priključke lepa svota!!!


potpisujem......rus je rus!!!!
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nikakvu :weedman:

jednostavno mi je dobar traktor za te novce.....nekažem da nema bolji......ima, al previše koštaju.......djelovi su jeftini......što je dosta važno......htio sam ga neko vrijeme i konačno uzeo......zadovoljan sam....iako je stari tip, al sve dobro odradi.....
 
M

Maksimus

Guest
Pozzz

Ja pisem iz BiH -Lukavac !

U potrazi sam za traktorom duplakom od sedamdesetak konja,do desetak hiljda eura !

Pa bi molio vas koji poznajete ovakve masine da napisete nesto i preporucite!

Daj raja nesto predlozite koji traktor za desetak hiljada eura !

Da netrosi puno da odrzavanje nije skupo da je pouzdan !

Hvala !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
V

VOJVODJANIN

Guest
Novo..polovno..........njiva....šuma,daj neke smernice pa će krenuti i predlozi.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Velik,moćan,pouzdan,ne kvari se,dijelovi bagatela,makar ak se ne kvari ne trebaju ti,po mogućnosti da ide na vodu ili zrak?E,jebi ga,i ja bi takvog.
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
hrvoje stani u red ja imam prednost,sam malo starji.:rolfer:
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Velik,moćan,pouzdan,ne kvari se,dijelovi bagatela,makar ak se ne kvari ne trebaju ti,po mogućnosti da ide na vodu ili zrak?E,jebi ga,i ja bi takvog.



ček, ti ko da reklamiraš rusa :prayer::axe::toimonster::madmana::weedman:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Jebiga,skoro pa bum postal zastupnik.Ili još bolje,da napravim audiciju pa nek svi k meni dopelaju takve i koji mi se dopada toga uzimam,ali napominjem,pošto sam ekološki osvješten u obzir dolazi samo pogon na zrak ili vodu,čak ni struju neću,jer tu ima onih bezveznih elektrona i kaj ti ja sve znam koji zrače.Štetno je ipak.
Evo,danielsu prodajem drugog,prvi ostaje kod mene.Može?
 
M

Maksimus

Guest
Velik,moćan,pouzdan,ne kvari se,dijelovi bagatela,makar ak se ne kvari ne trebaju ti,po mogućnosti da ide na vodu ili zrak?E,jebi ga,i ja bi takvog.


Ja sam naveo sa kolko para raspolazem,i pitanje je sta za te pare moze se kupit,nov i budala zna da nemoze doc za te pare a da ima sedamdesetak konja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh