• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupovina polovnog IMT-a

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Pozdrav za vas novi sam na forumu ali duze vremena sam citao i pratio diskusije.Imao sam kineski dongfeng 304 od 32ks kupljen nov sluzio me vjerno 15 godina,sad hocu neki veci traktor za neke druge poslove i teze transporte.
Eeh sad ako moze neki savjet bio bi zahvalan ,planirao sam kupiti imt 560 onaj sa novijom limarijom ili 565 koji ima dm motor. Koji bi bio bolji i na sta najvise obratiti paznju ?
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
565 generalno bolji, poletniji od 560...
Nemaš tu puno neke filozofije oko tih traktora..upališ provozaš i ako ti se svidi uzimaj
 

Imt 539 De Luxe

Novi član
Tu od
20 Stu 2020
Poruka
4
Pozdrav,nadam se da nisam fulo temu,kupio sam imt 539 de luxe 1998 godina za 8000kn,traktor ima 18000rh,na traktoru treba napravit generalku motora,piksiranje,reparaciju hidraulika,kočnice,električnu instalaciju,farbanje i nove gume,buđet imam samo želim znat koje ddjelove najbolje kupovat koji su najkvalitetniji dda ga napravim kako treba i koji su kodovi boja.hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Taj zahvat misliš sam raditi i obnoviti ga?
 

Imt 539 De Luxe

Novi član
Tu od
20 Stu 2020
Poruka
4
Da jel sam mehaničar po struci,radio sam u imt servisu u gramip dubrava,mislio dam ugradit za motor petar drapšin ali vidim da firma neradi pa reko da se posavjetujem
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Muha fuš na vidiku😂🛠️
Fala lepo, ja sam probal, kolko mi je uspelo sam s vama podijelil, za sebe smatram da znam i mogu to napraviti i više me to ne zanima. Ima i boljih a ja sam s svojim uspjehom ispunjen, a kad je čovjek zadovoljan to je to.

E da, videl sam večeras jednog 25- taka kaj sam slagal. Nema kaj, svaka čast čoveku kak ga čuva. Bila je noč pa ga nisam sliknul ali sutra budem ako bu još tam.

Ko nije ulovil može ovdje vidjeti jednu od mojih matura.


Sad probajte vi.
A da, vi bi ali nemate vremena 😂:ppozdrav:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Da jel sam mehaničar po struci,radio sam u imt servisu u gramip dubrava,mislio dam ugradit za motor petar drapšin ali vidim da firma neradi pa reko da se posavjetujem
Zato te i pitam ko bu radil jer ako platiš majstora za sve kaj si nabrojil..... i ovak te bu koštalo ko svetog Petra kajgana.

Ti več očito dugo nisi ništ šarafil jer gramip je nažalost zatvoril svoja vrata pred godinu ili dvije, a mnogo, mnogo godina prije ništ nisu servisirali.
Isto tak i PDM, tih sklopova več dugo nema, a ovo sve kaj se kod nas nudi je tu negde po kvaliteti. Nit kaj košta nit kaj vredi.
 

Imt 539 De Luxe

Novi član
Tu od
20 Stu 2020
Poruka
4
Ja sam delal u gramipuod 1978 do 2002,onda dal otkaz jel su fušarili s kosama uffff,a i kad sam delal svašta sam gledal,krali su opremu koja je dolazila s traktorima uffffff
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,702
Kolbenschmidt imaš sad dijelove za 539 sklopove ugradiš i miran dugo
Kolbenschmidt-a imaš oduvijek,samo ko ga sad radi?
Jedno vrijeme je PDM radio samo je omot bio KS (isto kak i za zetora KS rade čehi AGS).Majstori na jednoj strojnoj obradi vele da je NPR jako dobar...
 

Matija001

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
69
Nebi ti htio bezveze nagađati ali ako ima lance pitanje dali to nije radilo u šumi a onda treba dobro paziti na svaku sitnicu jer šuma je zlo za traktor to ga uništi za par godina ko da 30 godina vuče po cjele dane plug!
Nije šuma zlo nego krkani koji to drobe kao da sutra ne postoji...
 

Najnoviji postovi

Na vrh