• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kupujem pir, ekološki

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
E bome prijatelju, teško da ćeš ga kupiti, ja sam prebacio sve od Zagreba do Pečuha i dolje do Županje i ništa. Ni za sjeme. A znam ih barem 10 koji ga siju. I sve ode u Austriju i Njemačku. Ja sam trebao sijati za jednu firmu iz Slovenije, ali na kraju ništa. Bio sam našao kod jednog lika između Osijeka i Đakova ali me fino zavaljo, kad sam mu reko da dolazim, lik mrtav-ladan kaže da je sve prodo.
 

zvoncvit

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
34
dakle proizvodim pir i biti će ga (nije sa nikim ugovarana proizvodnja). očekujemo količinu od oko 10000 kg. kakav pir trebate ? očišćeni ili u ljusci i koju količinu?
 

zvoncvit

Član
Tu od
29 Pro 2014
Poruka
34
ako ste još zainteresirani za pir javite se prijatelj i ja imamo oko 110 tona ekološkog. mob.0981350258
 

Najnoviji postovi

Na vrh