• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem kupujem zetor super 50

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
dakle treba mi zetor super 50 kompletan ili za dijelove može i bez motora.0921269389
 
B

bosniahos

Guest
.

Klikni na njuškalo pod -kabine za traktore- ima jedan sa kabinom nije prevelika cijena.
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
ovoga na njuškalu sam zvao već više puta nije prevelika cijena ali ja sam iz istre i pojest će me prijevoz i ne štima mi jer nema papire mada mi je to nebitno ako je cijena ok
 
B

bosniahos

Guest
.

Nedavno je bila hrpa dilova na šrotu od supera ali je došla policija(znači ukradeno gazdi) puno se ljudi raspitivalo ali ništa još je sad pokriveno ceradom i ogradito.
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
zvao sam kolegu i pita 3.5 kune po kili za nekompletan traktor koji nije jako odavno radio a to je turbo previše i ako se ne nađe nešto povoljnije idem po onoga kompletnoga sa njuškala
 

kobac26022

Član
Tu od
25 Kol 2010
Poruka
159
zvao sam kolegu i pita 3.5 kune po kili za nekompletan traktor koji nije jako odavno radio a to je turbo previše i ako se ne nađe nešto povoljnije idem po onoga kompletnoga sa njuškala

pa da traktor nije dugo radio a kolko ja znam nedostaje nu samo desni rukavac ili glavčina a sve ostalo je na njemu....
 
B

bosniahos

Guest
.

Ima još jedan u okolici Virovitice,i na Okrugljači-opčina Špišič Bukovica-dva ali s tima ciganima se nečeš dogovorit nikako.Ako šrot plača 1,30 kn max.onda taj jest preskup.Ali nemoj pokazivat veliki interes i past če cina zasigurno.Ima i u Šandrovcu dva ali pijana klapa teško s njima na istu granu.Možda da odigraš igru i pošalješ spuštače cine,jebat ga.Dal češ ga koristit za prevoz ili samo kao oldtimer exponat.E da i u Dinjevac ima jedan ako im sad u zimi treba para možda ode al taj je ka iz tvornice.U Kozarevac-opčina Kloštar Podravski ima majstor Škafar traktor zetor 50 ali stavljena mašina od Bugarskog kamiona Torpedo 190 ks. Da se kaže drakstar bilo bi malo.Ima još na njuškalu nekoliko ali napamtim to sam slučajno pronašal pod ono-pogledajte ostalo od.......Eto nadam se da sam nešto pomogal.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
Ima još jedan u okolici Virovitice,i na Okrugljači-opčina Špišič Bukovica-dva ali s tima ciganima se nečeš dogovorit nikako.Ako šrot plača 1,30 kn max.onda taj jest preskup.Ali nemoj pokazivat veliki interes i past če cina zasigurno.Ima i u Šandrovcu dva ali pijana klapa teško s njima na istu granu.Možda da odigraš igru i pošalješ spuštače cine,jebat ga.Dal češ ga koristit za prevoz ili samo kao oldtimer exponat.E da i u Dinjevac ima jedan ako im sad u zimi treba para možda ode al taj je ka iz tvornice.U Kozarevac-opčina Kloštar Podravski ima majstor Škafar traktor zetor 50 ali stavljena mašina od Bugarskog kamiona Torpedo 190 ks. Da se kaže drakstar bilo bi malo.Ima još na njuškalu nekoliko ali napamtim to sam slučajno pronašal pod ono-pogledajte ostalo od.......Eto nadam se da sam nešto pomogal.

hvala puno si pomogao.....nazvao me čovjek iz ivanić grada i ima točno ono šta i treba kompletan traktor sa rasutim motorom po cijni malo više od otpadne pa ako mi se i vizualno bude svidio ću ga uzet.mislim da će bit oko 500 eura
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
bio tata u ivanić gradu vidit traktor poslikao mi ga je i od toga nema ništa traktor je groblje ali doslovno groblje i sumnjam da bi ga se dalo sklapat iako nema motora sve ostalo je samo za u otpad tako da nastavljam potragu za zetorom bez motora
 
B

bosniahos

Guest
Jako dobar izbor,od kamiona ili stabilni od generatora,miješalice,pumpe isplačne.
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
daj mi broj pa ću nazvati ništa ne mogu izgubit. problem je kod tih ljudi šta su te traktore složili za izložbe uglavnom vizualno: ofarbali, namjestili izravnali....da ne nabrajam i to sve ni blizu originala, ostalo plači majko pa pitaju 25000 kuna za traktor sa puknutim blokom na dva mjesta,lageri zuje da ne možeš ni stajat na traktoru, mjenjaš skače van iz svih brzina, bla bla bla. dakle ja tražim traktor u bilo kakvom stanju za što manje para da si ga ja za sebe složim kako meni štima za nikakvu izložbu nego za oranje i isključivo za oranje jer mislim da je nepoderiv po pitanju konstrukcije i izvedbe pogona a i interesantan mi je kao nekakav dio povijesti
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ovog sredit i miran si getriba mu je sigurno dobra jer oni zupcanicu u getribi se ne trgaju samo tak!!!
 
Na vrh