• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kverneland plugovi

  • Temu pokrenuo kingletic
  • Datum prvog posta

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Kverneland

danek kaže:
jasno da se štopa kad je grdi

To ne znači da se štopa ak je grdi :blackeye
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
prinova u dvoristu..

dsc00057800x600.jpg


dsc00060800x600.jpg


e sada jos dok bi kisa stala.. :roll:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
2br je ostao za malog ferkana :cool:


salim se, prodan je i ovaj je naletio vrlo povoljno tako da smo opet natrag na 3 brazde.
ovaj put nadam se bez rezanja :rolleyess: :lol:
 

dane

Član
Tu od
29 Lip 2008
Poruka
342
jel netko možda zna koja je razlika u kverneland plugovima oni koji imaju okrugli ram od onih koji imaju kockasti, jel možda razlika u godini proizvodnje i koje preporučavate jer sam trenutno u fazi kupnje a imam mogućnost biranja jedni i drugi oba pluga su ravnjaci (ovaj s kockastim ramom ima mogućnost štelanja po colima)
 
B

Bobo

Guest
Strasno je kako je netko krpario plazove na ovom kvernelandu, a nije znao da im se mjenjaju mjesta... Znaci, gornji dolje a donji gore i opet ga teraj 10 godina bez brige...

Inace, cestitke na plugu, nema bolje od kvernelanda ;)
 
K

KRESO

Guest
evo ja se malo ponovio , plug je zapušten , ali sa vremenom će to biti promjenjeno , ako netko zna nekakav koristan podatak neka slobodno napiše , jer nema nikakve oznake osim E3

SDC13158.jpg


SDC13157.jpg


SDC13156.jpg


SDC13155.jpg


SDC13154.jpg


SDC13153.jpg


SDC13152.jpg


SDC13151.jpg
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Pa ne izgleda tak loše, kak se duga devetka ponaša sa njim?
 
K

KRESO

Guest
Pa ne izgleda tak loše, kak se duga devetka ponaša sa njim?

pa nismo ga još upregli kako treba za sada ok , mislio sam da će biti teško za nositi ali nema problema , ma ima par dasak koje su u dosta lošem stanju , nema crtala ,i tako ima sitnica
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
daj mi recite tko je zastupnik za nove kverneland plugove. interesira me dvobrazni ravnjak.
i za glinastu zemlju da li su bolje rešetkaske daske ili pune?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
PSC Ferenčak ih ima u ponudi,ABACUS,Lateran za te znam drugi znadu više pa nek kažu,plugovi su mislim među elitom od plugova jer ih sve više orača koji idu na državno takmičenje u oranju koriste:supz::gitarist:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
kačio sam kvernelanda 2 braznog štelajućeg s 16-22" na zetora 7340 onog kockastog. bio je na 20 cola pa traktor ga s prvom brzom nije osjetio iza, ali plug je zaoravao čitavu kukuruznicu punu onih čičaka ali da bi se i jedna batina vidla van.
ma netreba meni za najetcanje. meni treba za moje potrebe i traktor 100ks i to je jedini plug koji drži kvalitetom i svojim čistim i ljepo napravljenim poslom tak da bi ga uzeo svakako do iduće jeseni.

eh od tih svih zastupnika koji bi bio od prilike onak jeftiniji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh