• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Trazim hitno felge za lamborghini 684 dt, gume su 11.2.24, jos mi bolje pase ak bi se gdje dalo pronaci samo plastevi felga.

Ili mozda znate nekog ko radi te plasteve za felge, hvala unaprijed..
 

Prilozi

  • oie_transparent.png
    oie_transparent.png
    167.5 KB · Pregleda: 20

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,092
provjeri da li bi ti možda pasale felge od Zetora. Koliko vidim to je slično kao i na Zetoru, a dimenzija guma je ista (npr. Zetor 6245).
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Jel moze pomoc oko Lamborghini 1050 Premium 1996 godina motor je 1000.4WTI vodeno hlađenje.

Ima 4 klipa , i po klipu jednu pumpu visokog pritiska i jedan elektro governer za regulaciju gasa.

Nije znači mehanički gas kao kod 874-90 nego elektronski .

Dogada se problem da se ler gas sam od sebe počne povečavati i čim se dirne nozna papucica gasa on na nju reagira i obrtaji padnu nazad na ler, i onda tako stoji i kad se sjeti opet sam od sebe počne podizati obrtaje...i to je tako sporadično....ali obavezno to radi...ili napravi barem jednom u 2-10 minuta.

Full EHR je elektornika i ima SBA auto dif lock i radar

Hvala.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Kupio sam lamborghini i dobio s njim neki terminal, jel netko zna cemu to sluzi
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Prednje su 420 85/24, zadnje su isto ko i tvoje, jel bu mogo ici u brazdu sa 3x12?
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Moj je orao s 3*14, ali ako pitaš zbog širine jarka, colaža nema veze s time.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
da sirina jarka... kaj onda treba sirina daske, poštelat... ima eberharta, ko novi je, neda mi se sada mjenjat plug...
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Ajde poslokaj jos traktor iznutra i reci malo sto ima od opreme. I ako se smije znati koliko para i rh?

I ja kupujem slicno traktor od 90-120ks pa da okvirno znam???

Mani je bitno da nije traktor onako glomazan jer imam svakakvih poslova za obavljati ne ramo obrada zemlje.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Evo slika:

IMG-20211205-WA0005.jpg

IMG-20211205-WA0002.jpg
Na satu mu pise 6000 tis. Od opreme prednju hidrauliku, kardan, klimu, zrak, spera i prednji pogon na gumb. Ostali sve mehanika.. o cjeni ne bi...
Jako tesko naci neki ispravan, u dobrom stanju. Ja sam ih pogledao oko 30 i svi vise manji skupi krsevi...
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Od 17t dalje ne vredi.
Ja sam onog gore crvenog za 14 dao, cca 7tis sati, prvi vlasnik, klimu nije imao i zrak, i ova dva gumba za šperu i prednji pogon.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Od 17t dalje ne vredi.
Ja sam onog gore crvenog za 14 dao, cca 7tis sati, prvi vlasnik, klimu nije imao i zrak, i ova dva gumba za šperu i prednji pogon.
Hm gle, daj ih nadji za te novce... cijene traktora su skocile za duplo, trazio sam sto ispravniji traktor i ovaj je priblizno tome, klima mu ne radi gume prednje lose, i jos par sitnica. Ali mogu odmah s njim raditi. Takav na njuskalu s prednjim utovarivacem je 25. Za 10 se prodaju universali. Trazio sam tri god traktor ali kao tvoj nisam nasao ispod 17, 18 u nekom prosjecnom stanju.
Htio sam dorado ali njih ispod 22 nema...
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
A dobro da, nisam uracunal sad kak su cijene porasle. Prije dvije godine bi takav kao tvoj bio oko 17, preko 20 ni u ludilu.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,237
Jos mi traktor nije dosao ali ima nekih rucica koje ne razumijem cemu sluze pa cu te zagnjaviti da mi pojasnis, ak ti neče biti problem
 

Najnoviji postovi

Na vrh