• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

Tomislav86

Novi član
Tu od
20 Sij 2015
Poruka
2
Jel ima netko iskustva sa Landini 6060 i Landini 7550 ???? dal su velike razlike u potrošnji,kakva je cijena dijelova,na kaj treba posebno obratiti pozornost tj,kaj im je mana...znači one jabitnije stvari ako ima tko iskustva ili zna nešto više...
Hvala
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Djelovi su im skupi,to je i bil razlog zakaj sam odustal od 6830 ....Cijena mu je bila 6000 eura
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Ja sam imao 5 godina 7550 i bio sam jako zadovoljan, ali mi je bio malo slab za rolo balirku za sjenažu. Inače nije veliki potrošač, a i dijelovi nisu preskupi, ima skoro sve zamjensko (Hadrović u Križevcima), sve isto kao i na MF-u 294.
Za 6060 neznam kakav je traktor u odnosu snaga i težina, a i mislim da je to motor s tri klipa, dok je 7550 četiri klipa.
Imaš već nešto u kupnji ili?

Ti stariji modeli imaju sve od MF-a osim getribe, getriba je talijanska.
 

ivan.m

Član
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
54
Dal je Lateran još uvijek uvlašteni zastupnik za Landini u HR i u kojem su oni stadiju kao poduzeće ako itko ima kakvu info.
Hvala.
 

vvvmehmed

Novi član
Tu od
17 Svi 2015
Poruka
1
Pozdrav sivma. Trebam pomoć oko traktora Landini 9880 TD ako neko zna koja ulja idu za mjenjač i mokre kočnice??
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Lijep Vam pozdrav želim. Imam jedno pitanje a tiče se traktora landini dt 5000, 1977 godište, duplak, polovi brzine, ima servo, gume loše i nema kabinu. cijena je oko 5800 Eura. Je li neko imao iskustva sa njima i kako su se pokazali? šta im je slaba tačka?
 

bazingaR

Član
Tu od
22 Velj 2015
Poruka
37
Ovaj
72901820_6_644x461_landini-5000-dt-cp50-.jpg

Ili ovaj?

landini-dt-5000.jpg



Bjezi od prvi, jer tesko za djelova. Za vtori mogu se nadze djelova. Ne trosi puno, hidraulik je slaba tacka bar tako kazu vlasnici kod nas.
 

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
Ovaj sa druge slike je u pitanju. Ima posebno izvedenu hidrauliku sa razvodnikom. Čija je licenca motora.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
4600 rh, a sve 4 nove gume gore....stanje osrednje!

Na sameu je 4200 rh, a gume budu sigurno još toliko napravile :)
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,446
Pa pise kao nove. Tako su i kod tebe. Da ga uglanca, malo bolje poslika bio bi 'kao novi'. Kako to kod nas u oglasima biva.
Jos toliko sati gume tesko da ce napraviti. Gledam isto na svom i cini mi se da mogu jos toliko, pa gledam od kolega na 6-7000 su skoro gotove. Prednje pogotovo.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ne, ne, ja bi reko da su 99% druge nove gume gore na tom traktoru, mislim da iz tvornice sigurno ne dolazi sa takvim gumama.
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Za početak treba potražiti DOT na gumama...Ako su to stvarni radni sati cini mi se ok odnos uloženo/dobiveno
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Dali netko zna kakav je potrošač traktor LANDINI LEGEND 115 ks?
Spremam se kupit takvog nekaj.
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Zanima me dali posjeduje tko traktor landini rex gt ?
Dali je to iskljućivo voćarski traktor?
meni je vrlo sličan cararo traktorima
 

Zetor93

Član
Tu od
28 Pro 2015
Poruka
141
U mom kraju imaju 2 mf takva to su slicni traktori jedan 70 ks a drugi 80 ks
Covjek sa njima iskljucivo odrzaje puteve zimi i balira sijeno nista dr ne radi... Lijepi su traktoricic samo kabina im je pomalena

http://www.olx.ba/artikal/20671419/traktor-landini-rex/ pogledaj ovaj ima na profilu jos jednog samo malo stariji model
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh