• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini

G

Guest

Guest
landini

Dečki što je s Landinijem mogli bismo reči da je tu negdje u kategoriji za koju sam ja trenutno zainteresiran...makar sam ja davno odustao od njega potrošnja im je kao i MFte kategorije...ratarko šta kažeš i dajte mi neke linkove za landinija
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
LINKOVI:
Obrisan neispravan link.

Zastupnik kod nas EUROMAKINA link:
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Mislim da su to dobri traktori, ne poznam nikoga tko ima Landinija, kod mene od novih traktora najviše ima Lamborghinija, pogledaj pod siliranje !
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
@ Krx požega
ratarko šta kažeš i dajte mi neke linkove za landinija

Znam samo za jednog Landinija od 130 KS koji je prodan u mojoj okolici.
Nemam neka saznanja o tome da li se kvario ali mogao bih i to provjerit samo ne baš ovaj tren jer ne znam vlasnika osobno.
Možda da bole provjeriš sam na ovom linku dole imaš i tel. broj od trgovine.

Inače taj Landini je kupio u Lateranu koji ti je bliže nego ovi iz Euromakine.
Obrisan neispravan link.
 
B

baranjac

Guest
LANDINI JE TRKATOR KOJI IMA STVARNO DUGU POVIJEST KOJA SEŽE 120 GODINA UNAZAD. INAČE KOD NAS JE POZNAT I POD IMENOM ZADRUGAR KOJI JE DOLAZIO 50-IH GODINA I KASNIJE RAKOVICE SU SE RADILE PO NJEMU. GLASIO JE ZA STRASNO JAK I BRZ TRAKTOR .
DANAS JE LANDINI U KORPORACIJI SA MCCORMICKOM ODNOSNO U KORPORACIJI ARGO. JEDNE OD NAJBOLJIH SERIJA SU POWERFARM LANDPOWER I VISION
 
A

agrarac

Guest
ima li tko iskustva sa traktorima landini alpine?kakvi su na polju,cijena,.....?
 
B

baranjac

Guest
drago mi je sto je to netko pito jer sam zaljubljen u taj traktor.

alpina ti je traktor koji se radi u verzijama od 60 70 80 ks
na njega mozes stavit cudo opreme od power mjenjaca , elektro ukljucivanje prednje vuce blokade dif, itd

mozes ga koristiti i u vocarstvu i ratarstvu jer ima veliku mogucnost podesavanja sirine tockova.

a motor je perfektan. 3.3 l 4 cilindra perkins u suradnji sa mitsubishijem.
trosi ko upaljac a performanse su savršene.

stavit cu neke slike koje sam sliko kod kupca koji je zaljubljen u njega
 
A

agrarac

Guest
znam da se proizvode od 60-80 ks,al u mom kraju nema ni jednoga tak da ga uživo nisam vidio ni imao prilike išta čuti a intetresira me jer po njegovim podacima jednostavno mi se dopada,a još i k tome perkins motor........ trebao bi to biti dobar traktor.

jel znaš možda i cijenu?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
M

MENKLE25

Guest
agrarac kaže:
ima li tko iskustva sa traktorima landini alpine?kakvi su na polju,cijena,.....?

landini alpin je vredu traktor za delo na polju če ga pa misliš uporabljati "dosti" na cesti ti ga pa ne priporočam ker skače

cena pri nas je za landinija alpin75 ok 33400 eurov s vso elektroniko
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
R

robert

Guest
premda imaju iste motore kao mccormick,ipak bih daleko prije uzeo crvenog nego plavog.jedan je blizu mene uzeo novi landini 135ks,pa cu se probat domoc neki 'informacione'

:wink: ej slovenac? koliko je kod vas najveca tabla?1ha?...he he... :lol:

no hard feelings.....
 
T

tomo

Guest
evo naš landini
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

Najnoviji postovi

Na vrh